Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen a magyarok többsége?

Miért ilyen a magyarok többsége?

Figyelt kérdés

A kérdés nem provokáció, nem kell jelenteni.

Sértegetni is felesleges, úgysem fogok rá reagálni.


Szóval elnézést, de úgy vettem észre, hogy a magyarok többsége képtelen normálisan viselkedni. Számtalan példát tudnék hozni:


1, kertes házban lakunk, minden héten legalább 1 éjjel kerti partit tartó üvöltöző szomszéd miatt be kell csukni az ablakot


2, hiába van kint a tilos a dohányzás tábla, senkit nem érdekel, csak javaslatnak tekintik


3, általában a legtöbb ember csak addig kedves/közeledik, amíg valamilyen érdeke fűződik hozzá, ha munkát adsz neki, örül, viszont ha te kérnél valamit, akkor hirtelen hetekig nem veszi fel a telefont


4, valami beteges beképzeltség/gőg jellemzi a magyarok nagy részét: a (fiatal) nők sértődött fejjel, prostinak öltözve járkálnak, nem lehet hozzájuk szólni, és úgy viselkednek, mint ha vmi hercegnők lennének. a férfiak többsége erőlteti ezt macsó beszólogatós "keménybunkó odamondóFérfivagyok" stílus, ami szerintem rendkívül erőltetett és nevetséges. Vagy nagyon jó példa, amikor buszon a beszélni alig tudó 50 éves nő szidja az egyetemistákat, hogy milyen buták.


5, úgy vettem észre, és a közvélemény-kutatásokból is ez derül ki, hogy a magyaroknak általában mindenkivel baja van, még a nemlétező népekkel is (pirézek)


6, a magyarok többsége totális érzelmi analfabéta és hihetetlen egyszerű ember. senkit nem képes elfogadni, és normálisan kezelni, legyenek azok melegek, fogyatékosok vagy beteg emberek, miközben általában semmit nem tudnak róluk, szűk látókörűek, általában semmilyen dologgal nincsenek tisztában.


de tovább nem sorolom. a kérdésem az, hogy mitől lett ilyen a magyarok többsége, és miért az, hogy többségük nagyon sokra tartja magát, meg a magyarokat is, miközben elnézést, de a tapasztalatom az, hogy ma a magyarok többsége elég silány minőségű ember.


7, állandóan mindenre kifogásokat gyárt, felel



2014. aug. 10. 07:54
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
41%
Nincs ebben semmi különös, a nyugat mindig taplónak tartotta a magyarokat, nagyjából attól kezdve, amikor megjelentek itt a Kárpát-medencében.
2014. aug. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
25%
Azt kifelejtetted,hogy a magyar lányok 90%-a könnyűvérű,szinte bárkivel lefekszenek akkor is ha van barátjuk,férjük.
2014. aug. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

"Azt kifelejtetted,hogy a magyar lányok 90%-a könnyűvérű,szinte bárkivel lefekszenek akkor is ha van barátjuk,férjük."


most nem tudom, h ironizálsz-e vagy komolyan írod, de van benne vmi. sok külföldi azért (is) jön Magyarországra, mert elég könnyű a magyar nőket ágyba vinni. meg ugye minden 30 alatti lánynak félévente új "nagy szerelme" van.

az viszont megdöbbentő volt, amikor olvastam pár hete egy kérdést itt, amiben 25-30 éves nők leírtak,h hány férfival feküdtek már le. hát az átlag 15-20-25 körül volt, de az sem volt ritka, h 30-40-vel. szóval igen, a magyar nők többsége nem a tartásáról és erkölcséről híres.

2014. aug. 10. 08:40
 4/49 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj, megkérdezhetem hogy te milyen nációhoz tartozol, milyen nemzetiségűnek vallod magad, hogy így, mintegy kívülálló (sőt úgy fest felettük álló) aspektusból tekintessz a magyarokra?
2014. aug. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
79%
Külföldön jártál már? Nem mint túrista, henm mint ottélő? Mert csak úgy jelzem, hogy ezek ugyanúgy ott is megvannak, szóval megtisztelő, hogy magyar találmánynak titulálod ezeket, de rohadtul nem azok. Ez emberi viselkedés. Megjegyzem ne nyivákolj, születhettél volna Észak-kóreába is, és élvezhetnéd az ottani "rendet", akkor aztán biztos boldogabb lennél.
2014. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

A 7-es pontban le akartam írni,h az ilyen "Szomáliában még nehezebb az élet" típusú primitív mellébeszélések nem érdekelnek. ez az utolsó válaszolóra vonatkozik.


magyar vagyok, itt születtem, de magyar vér nem nagyon van bennem, lehet, hogy ezért vagyok igényesebb és zavarnak az ilyen dolgok.

2014. aug. 10. 09:18
 7/49 anonim ***** válasza:
80%
Beteges beképzeltségről és gőgről beszél a magyarok nagy része kapcsán valaki, aki
2014. aug. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
40%

Kulturáltságban, alkotásban és műveltségben eléggé hátul kullog a magyar itt Európában. Nem szégyen, ez csak egy évszázadok óta kialakult sorrend, amiből nem tudunk előrébb keveredni.


Mit gondolhat az az autóval idelátogató külföldi, amikor meglátja a települések rovásírásos tábláit? :DD

2014. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
ez a rovásírásos dolog tényleg röhejes, de sztem a Nagy-Magyaroszágos matricák/zászlók is. ez is csak azt mutatja, hogy képtelenek túllépni a múlton, és előre tekinteni. de engem az ok érdekelne, h miért alakult ki ez a viselkedés és hozzáállás.
2014. aug. 10. 09:26
 10/49 anonim ***** válasza:
60%

Beteges beképzeltségről és gőgről beszél a magyarok nagy része kapcsán valaki, aki le mer olyasmit írni -saját magát nyilván kívülállóként aposztrofálva közben-, hogy a Magyarok többsége silány minőségű ember... Ez nagyon durván abszurd!

Elfogadásról, illetve annak hiányáról, és szűklátókörűségről papol olyan valaki, aki közben az általa vélt, és másokra vetített viselkedésminták és tulajdonságok alapján egy egész nemzetet ítél meg (-és el). Ez nonszensz!

2014. aug. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!