Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Székesfehérváriak, mi ennek a...

Székesfehérváriak, mi ennek a megállónak a neve?

Figyelt kérdés
Bodajkról szeretnék vasárnap Székesfehérvárra utazni (ez gondolom busszal fogom tudni megtenni), meg tudnátok mondani, hogy mi annak a buszmegállónak a neve, ami a legközelebb esik a székesfehérvári vonat állomáshoz? (Szfvárról BP-re mennék)
2014. aug. 13. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A végállomás, az autóbuszállomás. Sajnos az is kb. 1,5 kilométerre van a vasútállomástól (20-25 perc séta).


[link]


Vagy felülhetsz bármelyik helyi autóbuszra, amelyiknek a Vasútállomás a végállomása. Egy buszjegy 270 -, (sofőrnél 300 -,).


És a végére egy megrázó infó: sosem jártam még Székesfehérváron, ezt mind az internetről néztem ki. Legközelebb te is megteheted.

(Használtam a volán menetrendeket + a járattérképeket, a google mapsot és az Alba Volán oldalát)

2014. aug. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, és akkor ezúttal reagálnék a kis megjegyzésedre:

Mielőtt még azon kérdezők népes táborába kívánnál sorolni, akik rögtön a GYIK-t ütik be a google helyett, mondanám, hogy megtettem és nem volt egyértelmű. Még így sem az, mivel azóta megtudtam, hogy Bodajk megállónév sok helyen Balinkaként szerepel, és így már más buszok (is) jók lehetnek, amiknek akár a vasútállomás is lehetne a végállomásuk. Ezért kértem a székesfehérváriaktól választ, nem azért mert lusta vagyok magamnak megkeresni :)

2014. aug. 14. 09:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel a volán útvonaltervezőjét használtam, így minden járatot kilistáztam, ami Bodajkról Székesfehérvárra tart, illetve a távolsági buszok általában az autóbuszállomásra futnak be. Szerencsétlen véletlen, hogy eddig kb. az összes általam ismert városban a vasút- és az autóbuszállomás közvetlenül egymás mellett van.
2014. aug. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!