Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen zenei stílusokat nem...

Milyen zenei stílusokat nem hallgatnátok soha vagy számotokra idegesítőek és miért? (ha van/vannak ilyenek)

Figyelt kérdés
2014. aug. 18. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Süldő koromban csak a rock és a metál zenét fogadtam be, nem is volt baj, mára már legalább sok bandát ismerek, nem kell újakért kutakodni :D Viszont mára már eljutott oda, hogy akár a popot vagy az elektronikus zenét is meghallgatom. Egy kulcsszó van, és az az igényesség. Olan előadókat ma sem vagyok meghallatni, mint mondjuk Britney Spears vagy Rihanna meg az ég tudja milyen minimal, egy nyári slágerecskék, amiket egy év múlva már mindenki cikinek tart.

Azonban a cigány zenét és a mulatóst lehúznám a világ wc-jén.

2014. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2014. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sokféle zenét hallgatok, egy éve a rap zenét hoztam volna fel, de mostanában azt is hallgatok, bár nem olyan sokat.

Ilyet elég hipster dolog mondani, de a "mainstream" dolgokat nem annyira kedvelem, igaz volt egy Lady Gagás korszakom, de őt tulajdonképpen nem is a zenéje miatt szerettem. Inkább azt mondanám, hogy a rossz minőségű mainstream az, amit nem hallgatok, pl. One Direction, Justin Bieber, Nicki Minaj, Lil Wayne és a többi.

Az összes nagyon lebutult techno zene is elég idegesítő. Van pár tipikus esküvői/mulatós szám is amit ki nem állhatok :D

2014. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rock, heavy metal és további társai.
2014. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Majdnem mindenkivel egyetértek. Az utolsó válaszolótól megkérdezném, hogy a rock, heavy metal miért nem?
2014. aug. 18. 21:09
 6/11 anonim ***** válasza:
rap, techno, divatos, igénytelen nyál
2014. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok: gondoltam, hogy kiszúrnak...

Ezek a zenék számomra vadak, alapból hangosak, számomra semmit nem mondanak, nem találok benne élvezhető ütemet, mozzanatot.

2014. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez is egy vélemény. Miben találod meg saját magadat? Nem mellesleg szerintem pont a techno semmitmondó, meg a nyálas popdalok, de ez csak egy vélemény.
2014. aug. 18. 22:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nincs ilyen szamomra. Ha eleget keresel gyakorlatilag barmely stilusban lehet talalni ertekelheto szamot.
2014. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nyalazos kocsog fiu zenekarokat, meg az ilyen semmit mondo atlag pop zeneket, amik napi szinten mennek a radioban, tv ben.
2014. aug. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!