Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan változtatha...

Mit tegyek? Hogyan változtathatnék még? Részletek lentebb!

Figyelt kérdés
Elég mély gödörbe kerültem a 2 legjobb haverommal. Nekem jószerivel csak ők vannak. Ám egész héten lekezelőek, bunkók voltak velem, és úgy viselkedtek mintha én 3unk közül alacsonyabb rendű lennék. Csak akkor hívtak kávézni vagy ide-oda ha a 3. társ nem ért rá véletlen. Ma akadtam ki teljesen délután konditeremben, amikor kiderült, hogy szerveznek egy közös bulizós 7végét az egyik gyereknél és engem persze nem hívtak. Úgy beszélgettek arról, hogy milyen jó buli lesz meg minden mintha ott sem lettem volna, ergó az orrom alá dörgölték kb. Erre otthagytam őket a konditeremben és eljöttem haza. Délután aztán alaposan megbeszéltük a dolgot. Kb azt hozták fel ellenem, hogy nem vagyok elég laza, begyöpösödött vagyok valamilyen szinten, nem veszem a poénokat stbstb. A begyöpösödésről annyit, hogy a nyár végén emiatt volt már velük egy konfliktusom, akkor teljesen megváltoztattam az életemet, a ruhatártól kezdve a teljes életvitelig, rengeteg konfliktust felvállalva ezzel a családommal. (a legteljesebb mértékig normális változásra gondolok-úgy kezdtem el gondolkozni mint egy normális fiatal, elkezdtem bulizni járni, ilyenek)Nos szóval változtattam akkor és az eddig működött. De úgy látszik, hogy ismét elérkeztem egy szinthez, ahova át kellene lépnem. Mit tegyek most? Ti hogy reagálnátok erre? Mit tudnék még változtatni??
2010. jan. 15. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz barát jellemzője, hogy elfogad olyannak, amilyen vagy.
2010. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress másik társaságot!

Addig fogsz változni a kedvükért, hogy már nem is ismersz magadra?

Aki nem tud elfogadni olyannak, amilyen vagy, az nem a barátod. Szomorú, de ez az igazság!

Fel a fejjel, majd lesz jobb is!

2010. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az a legjobb,ha nem változhtatsz.Az sem fog jó lenni,hidd el,valamibae úgyis belekötnek majd,mert alapból nem fogadtak el...
2010. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem írod hány éves vagy.

keress más barátot.

2010. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezek még csak havernak sem mondhatók mert az én baráti körömben mindenki discóba jár meg bulizik de én nemnagyon szoktam és még soha nem basztattak érte, megmondtam h ez egyszerűen nem az én műfajom és kész.A begyöpösödés az sztem hülyeség ez vagy vmi ürügy vagy csak idősebb leszel és ezzel eggyütt komolyabb és te nem veszed észre, de ezzel nincs semmi.
2010. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!