Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mária Terézia halálát tényleg...

Mária Terézia halálát tényleg egy ló okozta?

Figyelt kérdés
állítólag szexuális kapcsolatba lépett egy lóval, ebbe halt bele...
2010. jan. 16. 22:13
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
67%

Jó vicc.

Nem tudom hogyan halt meg, de ezt én leginkább városi legendának ítélném. Abból is az obszcénebb kategóriába valónak.

2010. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim válasza:
25%

én is ugytom igen:D

1loval közösült v mi

2010. jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
32%
Öszvérrel!
2010. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
23%
Szamárról tudok (az öszvér is olyasmi) állitólag valami szolga rácsapott a szamár valagára,az megugrott,és gyakorlatilag átszakitotta a beleit annak a luvnyának.
2010. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
10%
A zsiráffütyit is te kérdezted?..
2010. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
21%
Én is úgy tudom, ahogy a kérdező, szóval lehet benne valami.
2010. jan. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
53%

Mária Terézia egy kielégíthetetlen luvnya volt. Az ajtaja előtt sorban álltak a férfiak. Előfordult, hogy ha rossz napja volt, akkor kivégeztette azt a férfit, aki nem elégítette ki őt. Egy idő után már a férfiak sem voltak neki elegek. Ezért fából lovat építtetett magának, majd meztelen seg.gel belebújt. Természetesen a lényegnél ki volt vágva a fa, így a ló be tudta vezetni a legmegfelelőbb helyre a lényeget...


Még az hozzá tartozik a történethez, hogy a lovak, szamarak, öszvérek onnan tudják, hogy a saját fajtájukkal van dolguk, hogy megszagolják a másik hátsó fertályát, és ha érzik az ürülék szagát, akkor tudják, hogy megfelelő a partner. Ezért Mária Terézia lóürülékkel kente be magát az aktus előtt.


Ez mindent megmagyaráz, tényleg egy kielégíthetetlen ribanc volt a nő.

2010. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
41%

It is unlikely that Maria Theresa ever completely recovered from the smallpox(Feketehimlő) attack in 1767, as 18th-century writers asserted. She suffered from shortness of breath, fatigue, cough, distress, necrophobia and insomnia. She later developed edema.[112]


The empress fell ill on 24 November 1780, ostensibly of a chill. Her physician Dr. Störk thought her condition serious. By 28 November, she was asking for the last rites, and the next day, at about nine o'clock in the evening, she died surrounded by her remaining children. With her, the House of Habsburg died out and was replaced by the House of Habsburg-Lorraine. Joseph, already co-sovereign of the Habsburg dominions, succeeded her.[113][114]

2010. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
46%
Akkor most légyszi forditsd ezt le magyarra is..
2010. jan. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
91%
Megfázott, és a korábbi himlőbetegségéből maradt szövődmények miatt, ez négy nap alatt elvitte, a gyerekei ott álltak az ágya mellett, szóval a lovas sztori elég valószínűtlen.
2010. jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!