Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fantasy, sci-fi, anime rajongó...

Fantasy, sci-fi, anime rajongók, magára ismer valaki az alábbiakban?

Figyelt kérdés

Csináltál már olyat, hogy egy kedvenc történetedet tovább gondoltad, új karaktert szőttél bele, vagy csak a meglévőkkel álmodtál új jelenetet vagy alternatívát?


Vannak olyan jeleneteid, amik újra és újra előjönnek, végig pörögnek párszor a fejedben? Kíváncsi vagyok van e más is így, mint én. Nekem sokszor újra játszódnak a saját alternatíváim éber állapotban anélkül, hogy észre venném. Esetleg röviden elmesélsz egy konkrét példát, ha van ilyen nálad is?


2014. nov. 28. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom a fanfiction szerzők ilyenek.
2014. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez főképp a kedvenc animéimnél fordul elő. Leírni viszont már nem tudom őket.
2014. nov. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!