Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minden német pasi olyan...

Minden német pasi olyan csúnya, mint a Hangyák a gatyában-ban vagy a Csajok a csúcsonban? :S

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én Berlinben élek és nagyon helyes német pasikat látok. Lehet azért mert nagyváros és itt nagyon adnak magukra, nem tudom vidéken illetve a külvárosokban mi a helyzet.
2010. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Én egyszer voltam Németo-ban de nem voltak azért annyira csúnyák. Viszont olyan hűdejó pasikat sem nagyon láttam. Mondjuk az hozzá tartozik, hogy nálam a jó pasik a sötét hajú/sötét szemű férfiak. (szóval inkább spanyolban találnék kedvemre valót) :D

Jah és még valami: én nem messze lakom a reptértől és errefelé rengeteg külföldit látok. Sokan németül beszélnek (tehát gyanítom németek, habár lehetnek akár osztrákok, vagy belgák is) de azért elég jó pasik. ;)

2010. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ahh nagyon köszönöm;)

én pont Berlinbe szeretnék költözni:P

2010. jan. 31. 16:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze,minthogy minden magyar nő olyan ronda,mint Kiszel Tünde.
2010. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
A német férfiak általában nem a szépségükről híresek. A franciák még annál is rondábbak szegények. Ha szépet akarsz, keress az olaszok, spanyolok között.
2010. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

én kifogtam egy magyart is:D

és nekem ő szebb mint minden külföldi, de tény hogy a spanyolok többsége téll. helyes:D

2010. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
17:23-as vok. az is-t nem arra írtam hogy volt több is mert ő az első és már 1 éve.. :)
2010. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 -vel is beszélek, és egyáltalán nem csúnyák, ráadásul fiatalosak is,nehezen látszik meg rajtuk a kor.....csak némelyik sexmániás.......
2010. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
a reptéren németül beszélők belgák aligha lehetnek, mert azok franciául beszélnek
2010. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy a belgáknál a hivatalos nyelv a német és a francia. De legyen neked igazad.
2010. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!