Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol talalok ilyen kornyeket...

Hol talalok ilyen kornyeket Budapesten? A napszak is szamit?

Figyelt kérdés

Olyan helyekre gondolok ahol, eros a rosszabb fajta c!igany nepesseg.

Hol van Budapesten ilyen kornyek?


Az igazi kotekedo c!iganyokra gondolok.


Ja es ne azt mondjatok ami volt 10-20 eve, hanem amit ma is jobb ha kerul a feher ember.



2014. dec. 13. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, hogy mennyire kötekedőek ott, azt nem tudom, de a Hős utca 15/b híres arról, hogy a város egyik leggázabb épülete. Generációk óta kisebbségiek lakják, régen gyakori volt, hogy megállt az épület előtti piros lámpánál a kocsi, mire kiszaladt valaki az épületből, feltépte az ajtót és kivitte, amit talált a kocsiból, majd visszarohant. Nincs ember, aki utánarohanna. Valami régi, lepusztult, körfolyosós ház, ahol egy folyosóra állítólag kb. egy fürdőszoba jut. Én már láttam közelről, elképesztő.
2014. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen a Hosrol mar hallottam, csak kivancsi vagyok merre mire szamithatok.


Tul nagy veszely nem fenyegethet..


Ezek csak a kis emberekkel erosek..

2014. dec. 15. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Te tudod, én nem nagyon járkálnék arra.
2014. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem megyek arra direktbe:) csak tudni akarom hol vannak rossz helyek
2014. dec. 15. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Tömérdek ilyen témájú kérdést feltettek már itt. Keress rá!
2014. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hős utca,illatos út-dzsumbuj,szigony, leonardo, tömő, práter, dankó, diószeghy...

elvileg csepelen is van:mars tér.

kelenföldön a vasuti töltés mellet az FMH-hoz közel,az utca neveket nem tudom,de este ott nem jó.

2015. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!