Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet velük kezdeni? Lent.

Mit lehet velük kezdeni? Lent.

Figyelt kérdés
A suliban meg általában mindenhol egy cigány ha kirakja a lábát elém vagy beszól akkor ha visszaszólok vagy viszonozom (persze normális keretek között) akkor miért nekik áll feljebb? Ha megütöm jön a család aztán szét ver mindenkit és ők meg csak pattognak. Tanáraim csak annyit mondanak hogy ne foglalkozz vele. Jó lenne igen. De nem állapot hogy minden nap el kell játszani ezt a mivan?! kell a balhé?! gyün a csalad oszt szíjjever!! Témát. Felsőbbrendűek vagyunk náluk. Ellehetne takarodniuk az országból!

2015. jan. 1. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Erejük nincs, csak ha többen vannak. De ezek mindig csoportostul járnak. Szóval szerintem a WC ben kellene lesből támadni.
2015. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert imádnak belekötni magyarokba. Emiatt ugye utáljuk őket, ami nem tetszik nekik, emiatt utálnak minket, és emiatt kötözködnek. Ez egy ördögi kör, és nem tudom, hogyan lehetne kilépni belőle.


Az más kérdés, hogy honnan indult a dolog. Szerintem abból, hogy a "kultúrájuk" része a vándorlás és a helyiek lenyúlása. Igen, sajnos évszázadok óta ezt csinálják. (Ld. Arany János: Bajusz) Hagyományosan sem nem kereskedők, sem földművesek, sem állattenyésztők, hanem "okosságokból" élnek. Ezt egyik nép sem veszi jó néven, amerre járnak. Ezért sajnos alapból rossz a viszonyuk pl. a magyarokkal is.

2015. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
...Tisztelet a kivételnek.
2015. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!