Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A 2015 Violetta koncertre VIP...

A 2015 Violetta koncertre VIP jegyem van de nagyon izgulok mert az van ráírva 2bisztonsági őr fejenként és hátsó bejárat? Aki volt már VIP koncerten segítsen ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 20:16
 1/4 anonim válasza:
Azt jelenti h ne villogjal itt a VIP jegyeddel!!!!
2015. jan. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem, hogy nem egy csoportban mentek be, hanem külön külön, nehogy ártani tujatok valamelyik színésznek is...
2015. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem meg semmi aggdalomra nincs okod ha KIFIZETTEL 149.000 FTot akkor azt mar azert nem hiszem h elcseszik vagy ilyesmi....nagyon híresek most es ezert nagyon kell rajuk vigyazni..a lenyeg h ne aggodj biztos jo lesz. Majd csinalj mar kepeket lecii *-* amugy megkerdezhetem h hany eves vagy? :)
2015. jan. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A hatso bejarat meg azert van mert kulon bejaraton mehetsz csak be hozzajuk :)
2015. jan. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!