Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol érdemes külföldi önkéntes...

Hol érdemes külföldi önkéntes munkát keresni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 19:23
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
77%

Nálunk már 30 éve működő program, ha gondolod -itt a hirdetés- nézz utána:


Nem találod a helyed a világban? Már belefáradtál a napi malomba? Láss világot, tágítsd ki a tudatod és közben segíts másokon!


Egy 14 hónapos promgram keretében:

-6hónap tréning Norvégiában

-6hónap önkéntes munka Zambiában, Mozambikban vagy Indiában

-2hónapos utazgatás, információ átadás Európában.

Ha érdekel, írj egy e-mailt az onkentes@drh-norway.org címre még több információért! Szükség van a segítségedre!


www.drh-norway.org


Szívélyes üdvözlettel:

önkéntesség

2010. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

EVS--- keress rá

vagy utilapu.org

2010. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Europeanvolunteer.com, asszem ez a cím, pályázni kell.
2010. febr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

önkéntes diakóniai év magyar honlapja:

[link]

lehet menni Amerikába, 14 európai országba

2010. febr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

Az EVS-t nem nagyon ajánlanám.Bár,ez a legelterjedtebb,és annak van a legtöbb magyarországi küldő szervezete,(úgy tudom)de mi próbálkoztunk velük,és nem valami segítőkészek.Legalábbis a Messzalátó Egyesület,ami Pesten van,nagyon rossz.De a Csalánról mondanak jókat,ők azt hiszem,Veszprémiek.

Ha önkéntességet akarsz vállalni,akkor már most kezdj el angolul motivációs levelet és önéletrajzot írni,hogy azzal ne kelljen bíbelődni már később!Sok sikert!

2010. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,most vettem észre,hogy a tulajdonképpeni kérdésedre nem is feleltem. :)Szerintem Spanyolországban érdemes munkát vállalni,mert amellett,hogy gyönyörű hely,sokfelé el tudnak helyezni,és a zsebpénz is elég sok.Legalábbis a többi országéhoz képest.
2010. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm, bár a kérdés már nem is aktuálsi.. :)

Már Norvégiában vagyok egy nemzetközi önkéntes iskolában. (DRH) Sok helyen működik, a múlt héten éppen a Spanyol és Dán iskolából voltak itt látogatni. tanítanak, dolgozunk.. és jövőre irány India.. :)

Azért köszönöm!

2010. ápr. 28. 12:37
 8/23 anonim ***** válasza:

Off:Az önkéntes munkánál fizetnek?

Vagy miből él meg az illető?

2010. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

19:21

nálunk ez úgy néz ki Norvégiában, hogy egy fillért sem kapunk, de teljes ellátás jár.. amit dolgozunk a fél év alatt, az virtuálisan kerül a számlánkra, és az indiai fél évet abból finanszírozzák majd.. tehát fizetés nincs, de mindent megkapunk..

2010. máj. 28. 20:59
 10/23 anonim válasza:
hogy érzed magad kint? hány éves vagy?
2010. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!