Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Munkát keresek, nem vagyok...

Munkát keresek, nem vagyok alulképzett, relative jó képességeim vannak, jól írtam meg az önéletrajzot, miért nem válaszolnak sehonnan?!?

Figyelt kérdés
Már legalább 10 helyre elküldtem az önéletrajzomat, még olyan helyekre is, ahova nem kell feltétlenül képzettség (recepciós), mindent szépen és jól írtam, megadtam az elérhetőségem, udvarias hangnemet ütöttem meg, miért nem méltatnak még csak válaszra se???
2010. febr. 11. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Talán mert nincsenek munkahelyek, azért. Ami meg van az túltelített. De ha csak kényelmes ülőmunkát szeretnél, akkor szerintem ne is reménykedj, tessék elmenni takarítani pl. Jaaa, ott dolgozni kell? Akkor bocsi.
2010. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
te hülye. álláshirdetésre adtam be természetesen. takarítsál te, ha ennyire ostoba vagy.
2010. febr. 11. 19:54
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm nem rég másfél hónap alatt több mint 90 helyre küldte el, azonkívül amit lehetett, fel is hívta. Szóval a tíz elég gyenge:) Ebből alig hívták vissza páran, azok is csak 2-3 héttel később.
2010. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem találok munkát és addig tanulni sem tudok, mert ugyebár ahhoz is pénz kell. 21L
2010. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

sajnos sok álláshirdetés kamu. tehát megvan kit vesznek fel, csak a "rend kedvéért" hirdetik meg. mondjuk egy nagy cégnél, hogy lássa a tulaj, volt verseny, közben az oszt.vez. pontosan tudja, hogy a keresztfiát veszi fel, vagy közig.ben azért mert kötelező pályáztatni...


meg sajnos sokszor csak azért adnak fel álláshirdetést, hogy adatokat gyűjtsenek, hiszen ott megadod az e-mail címed, tele lehet majd szórni spam-mel.


de ne add fel, mikor én állást kerestem, én is kb. napi 6-8 helyre elküldtem mire egy sikerült.

2010. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Álláshirdetésre feladni jelentkezést= FELESLEGES. Ezek a munkák már rég meg vannak, hogy kié. Csak azért hirdetik meg, mert kötelező.
2010. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mit csináljunk?
2010. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát ez az.. egyre sürgetőbb, egyre jobban kétségbe esek. már gyakorlatilag mindent elvállalnék, ami nem direkt marketing, termékekkel való szélhámoskodás... és nem telefonos zaklatása más embereknek.
2010. febr. 11. 20:18
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

te hülye. álláshirdetésre adtam be természetesen. takarítsál te, ha ennyire ostoba vagy.


Szerintem te vagy a hülye kérdező, már nem azért. Idejössz nyafogni hogy nincs munkahelyed mert válogatós vagy. Okés, figyelj nekem van munkahelyem, ostoba is vagyok, te meg akkor dögölj éhen. Nekem aztán mindegy, én kitudom hónap végén a számlákat fizetni.

2010. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
csináld csak a szar munkát, és legyél annyira frusztált, hogy idejössz mocskolódni. én nem elégszem meg a béna munkával, mint te.
2010. febr. 11. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!