Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Pap Gáborról és...

Mit gondoltok Pap Gáborról és munkásságáról?

Figyelt kérdés

2015. febr. 22. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan a teljes munkásságát nem ismerem, amit olvastam hallatam tőle az alapján becsületes embernek tűnik.A mondandójában sem találtam semmi kivetni valót.

Tudom,hogy sokan ágálnak ellene de nekem akkor is ez a véleményem.

2015. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

Nálunk dolgozik egy Pap Gábor, alkoholista portás.

Azért a kaput ki tudja nyitni...

2015. febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A 7/A-ba jár, Judit néni az osztályfőnöke, öcsém legjobb barátja és úgy tudom az alannyal is nagyon jóban van. Jófej gyerek, de annyit azért illene tudni, hogy két p-vel írja a nevét.
2015. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D-Mano ***** válasza:
Nehezen járható, hiányosan feltérképezett területeken végez kutatómunkát: alternatív történelem, nyelvészet, ezotéria stb., tehát az elméleteit nem érdemes 100%-os Szentírásnak venni. Ha ezek a területek érdekelnek, más kutatók eredményeivel is össze kell vetni az ilyen típusú elméleteket. Mindazonáltal az asztrálmítoszi elemzései nagyon megfogóak, és az ő elméleteit valamint Tóth Bálintéit tartom számomra a legelfogadhatóbbnak jelenleg. Szerintem, ha Pap Gábor előadásokat nézel, csak gyarapodhatsz.
2015. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 komeny182 válasza:
Pap Gábort olvasva, hallgatva csak több leszel ha magyar vagy. Ha nem vagy magyar sajnos fájdalmat fogsz érezni hallgatva őt. Az igazság néha fáj, de attól még ez van.
2016. aug. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!