Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora bűn, ha néger...

Tényleg ekkora bűn, ha néger a barátom?

Figyelt kérdés
Néger a barátom, én fehér lány vagyok. Ő külföldön él, holnap jön ide hozzám egy hónapra. Az élőbb hallottam a szüleimet veszekedni miattunk. Az apám üvöltött, hogy miért nem vertek jól meg, mikor hazajottem úgy, hogy már ő volt nekem. (külföldön éltem én is mikor megismerkedtunk) Anyu meg védett. Anyu mindig véd engem. Aztán bejott hozzám, hogy ne csokoljam meg a baratom az utcán, nehogy bajom essen. én ezt nem értem. Tényleg ekkora bűnt követünk el azzal, hogy más a borszinunk? Soha senki nem szeretett úgy engem, ahogyan ő. Kit érdekel, ha más színű a bőre? 24L
2015. márc. 31. 22:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Engem nem érdekel senkinek a színe...

Ha tehetném csak olyanokat ölnék, akik ártatlan embereket ölnek.

Sok boldogságot!

2015. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen!
2015. márc. 31. 23:16
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Apád kicsit rasszista, de ne aggódj, nem mindenki ilyen. Láttam már sokféle párost utcán, senki nem szólt körülöttük egy szót sem, nem is foglalkoztak vele.
2015. ápr. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%

Sajnos szívás lesz, Magyarországon főleg. Az emberek nem mondják a szemedbe, de elítélnek és lenéznek miatta. Sokkal nehezebb lesz új barátokat szerezni és a régieket megtartani. Ha a barátodnak nincsenek rendben a papírjai (nem európai állampolgár) akkor különösen vigyázz vele.

Tapasztalatból írok, szerecsen férjem volt, gyermekem félvér.

2015. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Engem kitagadtak a szüleim, mikor hazavittem A-t. Utólag már okosabb vagyok és ellenségeimnek sem kívánok egy ilyen vegyesházasságot.
2015. ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, hogy a barátaidat zavarni fogja ez. Viszont a kérdésedet, ha komolyan gondoltad, akkor te is kicsit rasszista vagy. Az utcán se lesz semmi bajod tőle.
2015. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Utolsónak: még biztosan nem volt szerecsen párod Magyarországon.
2015. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt, de nem tudom elképzelni, hogy bárkit megszólnak emiatt az utcán.
2015. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

3 féle reakció létezik:


- aki megszól szembe vagy a hátad mögött - ebből kevés van

- aki nem direktbe szól meg, hanem pl. addig köszönt (kisvárosban élek) formálisan beszélgettünk, miután meglátott a párommal, utána inkább elfordul, átmegy az út túloldalára. Amikor megkérdezed, hogy mi a baja veled, nem mondja meg esetleg kertel - ebből van a legtöbb

- érdeklődő, normális, elfogadó. Ebből sajnos nagyon kevés van, korosztálytól függetlenül.

2015. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
Eggyel több ok, hogy elköltözz ebből a hülye országból.
2015. ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!