Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olx-en és Jófogás-on kívül...

Olx-en és Jófogás-on kívül tudnátok más 'netes használt cuccos' oldalt?

Figyelt kérdés
Ajánlani?

2015. ápr. 14. 21:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Többnyire bútorok kellenének...
2015. ápr. 14. 21:58
 2/6 anonim válasza:
Jófogást azt én messze elkerülöm, írtó gagyi. Vaterát ajánlanám ott legalább nem az van hogy eléd basz 80 ezer terméket melyeket EGYENKÉNT kell végignézni, hanem NORMÁLISAN rá lehet szűrni dolgokra...
2015. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nextapro.hu , itthirdetek.hu , megunt.hu , maxapro.hu


Előbbi 3 gyakorlatilag OLX klón, a legígéretesebbnek a Nextapró tűnik, csak még kell idő, hogy ezek beinduljanak. A Maxaprón már van közel félmillió hirdetés, viszont a kezelőfelülete nem egy OLX, de a Jófogásnál még mindig jobb.


Én személy szerint a Nextaprót támogatom, már el is kezdtem feltölteni a hirdetéseimet, hátha lesz a Jófogásnak egy rendes alternatívája :)

2015. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!:))
2015. jún. 6. 23:09
 5/6 anonim válasza:
megunt.hu Jól kezelhető, egyszerű a menüje.Nekem bejön.
2015. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

lxo.hu

nextapro.hu

megunt.hu


Kb egyszerre indultak.

2015. júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!