Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el a szüleimnél,...

Hogyan érjem el a szüleimnél, hogy elengedjenek koliba? 14/L

Figyelt kérdés
Mivel kevés volt a jelentkező egy szakra, így pótfelvételit hirdettek és csak úgy tudnánk megoldani a bejárást, ha kolis lennék, de itthon csak ezért nem engednek el..Már sok mindennel próbálkoztam, de semmi. mit tegyek? miket mondjak nekik még?

2015. máj. 6. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Ne akarj kollégista lenni!

A legtöbb (megfizethető) kollégium undorító, ótvar hely, tele csótányokkal meg poloskákkal.

Egy normális koli árából már hárman-négyen összeállva lehet lakást bérelni és nem lesz olyan érzésed, mintha egy börtönben lennél fogvatartott.

2015. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sok ottani diákkal beszéltem már és mindenki meg van elégedve a kolival :)

De a kollégium úgymond biztonságosabb, mert van velünk felnőtt, ott van a suli közelében is, mert lehet, hogy pl. legközelebbi albérlet is csak 1 órára van az adott sulitól meg ilyesmi.

2015. aug. 19. 19:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért nem érted hogy nem? Hiába teszed fel a kérdést itt, ne nézz hülyének minket. Máskor töröld az előzményeket.


Anya

2015. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát ez nem jött össze:D anyukám már rég aludt 23:48-kor
2015. aug. 20. 00:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt csak hiszed! :)
2015. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most se írhatott ő, mivel itt van mellettem és nézi a tv-t:D szóval buktad
2015. aug. 23. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Na most már elég legyen kislányom!

Apa

2015. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!