Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kecskeméti fiatalok! Tudnátok...

Kecskeméti fiatalok! Tudnátok mesélni a városról?

Figyelt kérdés
Gondolok itt szórakozásra, koncertekre, kiülős helyekre, közlekedésre, vagy ami épp eszedbe jut :)
2015. júl. 4. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szoktak lenni ingyenes koncertek, a város szép, és sokminden van, vásárlás terén is.Sport lehetőség, minden megtalálható!
2015. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kecskeméti vagyok de ott lakik a párom ezért nagyon sokat ott szoktam lenni.

Amit lekell szögezni, hogy egy nagyon szép és hangulatos város, de annyiran em nagy szám engem nem igazán fogott meg.

Szórakozás nem nagyon van, vannak ingyenes koncertek de a nevükről sem hallottam még sose. Lesz majd Hirös hét fesztivál is talán augusztusba azon sincsen sose semmi egy értelmes fellépő se.

Éjszakai szórakozó hely is alig van egyetlen egy említésre méltó van.

Kocsmákból is szint úgy vagy 2-3-at tudnék mondani ahová érdemes elmenni.

Vásárlás terén viszont egész jó nagyon sok bolt van és sok minden lehet kapni.

Kiülős hely is nagyrészt csak a főtéren vagy a környékén van az viszont egy nagyon szép hely.

A közlekedés hát erről inkább nem mondok semmit ez szerinte egy katasztrófa.. A város megközelítése, tehát a helyközi távolsági járatok jók.

De a helyiek az szörnyű. Egyszerűen nem jár busz a városba. Ha lekésel egy buszt hazafelé a külvárosba akkor majd jó esetben leghamarabb 1 óra múlva jön a következő. De még a legsürűbb járat is azt hiszem 20-30 percenként jár ami rohadt sok egy ilyen városba nem is értem az ott lakók hogy közlekednek.

Nagyjából ennyi mivel ugye nem vagyok kecskeméti lehet egy tősgyökeres kecskeméti másként látja :)

2015. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon sokat segítettetek :)
2015. júl. 8. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!