Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb iskola...

Melyik a legjobb iskola Kőbányán? (10. ker)

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 12:30
 1/8 anonim válasza:

Attól függ mit akarsz csinálni

a Szent László "márkanév" szerintem eléggé megbízható mind Általános Iskola mind Gimnázium névvel kiegészítve:)

2010. márc. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyetértek.
2010. márc. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valóban, mind általánosban mind gimnáziumban a Szent László a legjobb.:)
2010. ápr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szervátiusz Jenő is nagyon jó iskola
2010. jún. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ha általános iskola akkor: Harmat Általános Iskola

ha középiskola akkor: Szent László Gimnázium (bár oda nagyon sok sznob jár) és Zrínyi Miklós Gimnázium ill. szki.

2010. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

11:47 vok és hogy megindokoljam miért a harmat a legjobb általános azt azért mert: van benne kellő fegyelem, de nem viszik túlzásba, nagyon sok programot szerveznek, eléggé felszerelt (minden osztályteremben projektor ill. minimum 1 számítógép, két informatika terem, technika anyagok stb. nem fogom mindet felsorolni mert lusta vok ahhoz leirni :D) csapatmunkák, vannak szigorú tanárok, jófej tanárok, vicces tanárok, unalmas tanárok egyaránt.


én ide jártam 2002-től 2010-ig, elégedett vagyok.



szervátiusz suliról meg az a véleményem, hogy úgy néz ki, mint egy csövesszállló, udvara az egyenlő a semmivel, és ha kívül csövesszállónak néz ki akkor belül nem sokkal lehet másabb.

2010. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Mindenképpen Szent László Általános Iskola.
2010. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
titeket amúgy nem zavar hogy a szent lászló általános iskola már rég bezárt? az épületét átvette a kőbányai zeneiskola...
2011. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!