Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szabadsag szerelem c. film...

A szabadsag szerelem c. film egy gusztustalan liberalis vagy uj (zsido) vilagnezet propagandista agyrakosito hulladek, vagy a valosagot es a valodi magyar ertekek kozvetiteserol szol?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A kérdése válaszolni nem tudok. Amit láttam a filmből, hogy bőrdzsekisek mászkálnak, az mellőzte a valóságot, mert bőrruházatra nem tellett az '50-es években. Nekem ennyi elég volt belőle, mivel nagyobbacska gyerekként átéltem.
2015. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem láttam csak pillanatokat, de szerintem nem fedi a valóságot, mert azt ugye nem lehet leírni, megfilmesíteni, mert akkor tudnánk kik tették. Az ávósok című filmből is ki kellett vágni részeket, mert terhelő lett volna valakikre. Agykárosító.
2015. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!