Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem szeretnék menni osztálykir...

Nem szeretnék menni osztálykirándulásra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig is utáltam az osztálykirándulást, sose tudtam aludni, a programok borzalmasak voltak, nem tudtam élvezni. Egyébként se szeretem annyira az osztályom, így inkább leültem és telefonoztam mindig. Vagy 1-2 haverral beszélgettünk.

A közös programokat sosem szerettem, mindig alig vártam hogy hazaérjek, borzalom volt minden nap.

Most év elején lesz egy, hogy oldjam meg hogy ne menjek? Attól félek, hogy az oföm rossz szemmel néz majd rám, ha esetleg igazolással kimentem magam. Pedig egyszerűen nem szeretnék menni. Tudom, hogy ezt nem értené meg, mert szemét.

Valamit ki kell találnom, de mit?


16/F 10.-es vagyok


2015. aug. 25. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Ha nagyon nem akarsz menni, hát akkor ne menj, de akkor vállald be a következményeit férfiasan.


Különben meg azt mondom hogy menj. Az osztálykirándulások arról szólnak, hogy lássatok egy kis világot. Gondolom azért nem vagy még egy tapasztalt világutazó, hogy semmi újat ne tudnának mutatni neked :) Sosem tudhatod előre, hogy mikor lesz egy életre szóló élményben részed, amit kár lett volna elmulasztani.


Ha pedig mégsem, akkor meg még mindig belebújhatsz a telefonodba.

2015. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj, senki sem kötelezhet rá. Legyél véletlenül beteg, jöjjön közbe egy váratlan családi esemény, felejtsd el időben befizetni a kirándulás árát. Ha az osztályfőnököd emiatt problémázik, kiírja magát a tisztelhető pedagógusok közül, ez nem téged minősít. Nincs olyan osztályközösség, ahol mindenki mindenkit kedvelne. Kirándulni bármikor, bárhova mehetsz egyedül vagy kedvelt társasággal, nem kell hozzá iskolai szervezés és rossz csapat.
2015. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Na megállj! Ezt kikérem! A mi osztálykirándulásunktól nincs rosszabb! :D Annyi történelmi helyet, meg ismeretlen helyet, mint amit én láttam, azoknál nincs rosszabb, mikor éjfélkor kvízezni kell az aznapi információ áradtból...na tudod kinek van kedve...és tuti, hogy utolsó évben is megfogja csinálni az ofő! Mikor egész nap csak sétálunk fel s alá, hogy ki ne hagyjunk egy költő,író vagy akármicsoda házát,meg múzeumát...és még sok mást, amire nem is emlékszek...és én sem szeretem az osztályomat, ráadásul nekem még közösségi feladatom is volt folyamatosan, és utáltam nagyon. De megcsináltam mindig.

Én azt mondom, hogy menj el, még ha szar akkor is, ki tudja. Én egyet sem bántam meg, legalább van miről panaszkodnom. XD Az már más kérdés, hogy senki sem hiszi el, és bennem keresik a hibát.

Ha pedig nagyon nem akarsz menni, akkor mond azt, hogy beteg vagy. De a legtisztább, ha egyenesen megmondod, hogy nem akarsz menni és kész, aztán meg végig hallgatod a másik felet is, és ha utána tiszta lelkiismerettel bele tudsz nézni a tükörbe, akkor oké. Mindenesetre én magamon is elgondolkoznék, hogy nem-e bennem van a hiba...ne húzd ki magad a közösségből, és ezt tapasztalatból mondom, volt, mikor én is sokkal szívesebben lettem volna otthon, vagy bárhol máshol, és ameddig van 1-2 beszélgetőtárs, addig minden oké.

2015. aug. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz ne menj el. Én középiskolában utáltam az osztályomat, a helyekkel még nem is volt gondom. 9.-ben sem akartam már velük menni kirándulni, de az ofő azt mondta, hogy aki nem jön annak nem fogad el igazolást és tudni fogja miért nem jött el az illető (mert nem akart). Elmentem hát, pedig nem volt hozzá semmi kedvem, a sok barom hajnal 5-ig ivott és hangoskodott, aludni nem lehetett, ráadásul a kinti bográcsból kellett enni, amibe mindenféle mócsingot beledobtak. Utána nem mentem el több kirándulásra, de nem is bántam meg.
2015. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!