Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol érdemes kérdezősködni, ha...

Hol érdemes kérdezősködni, ha Ausztriában szeretnék munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Romániában dolgozom önkéntesként, ami novemberben véget ér és télre már szeretnék munkát találni és új életet kezdeni. Úgy néz ki, hogy ezt Romániában nem tudom megvalósítani, viszont hallottam, hogy Ausztriában érdemes szétnézni, ha munka kell. Tudom, hogy a google találatok használhatatlanok, ezért írom ki ide a kérdést, hogy hol tudnék rendesen utánanézni az ausztriai munkáknak úgy, hogy esélyem is legyen arra, hogy felvegyenek valahova.

2015. szept. 6. 13:20
 1/2 Clark Kent.. ***** válasza:

Én dolgoztam német nyelvterületen, ez alapján azt tudom mondani, hogy az ismerősök a legbiztosabb forrás, akkor nagy a valószínűsége, hogy nem lesz baj.


Ha nincs ismerős, akkor talán próbáld meg az újságokban lévő hirdetéseket olvasni. Én szoktam találni mindig, bár hogy oda szükség van-e rád, az attól is függ, hogy milyen szakmád van.

2015. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2015. szept. 6. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!