Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Japánban van a barátom,...

Japánban van a barátom, szerintetek tud üzenetet küldeni neten valamilyen formában?

Figyelt kérdés
Nagyon várom már,hogy írjon.A szállodában szerintetek van wifi és tudja használni? Remélem nem azért nem ír.mert elfelejtett...

2015. okt. 18. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Japán a világ legfejlettebb országa. Internet ott is van. Persze még nem azt jelenti, hogy minden szállodában, de úgy gondolom, ha valaki valakinek nagyon akar írni, akkor keres egy internetelérést. Akár egy kávézó, könyvtár, vagy bármi...


Szerintem tud. De ne fesd mindjárt az ördögöt a falra, még várj egy kicsit! Lehet fáradt volt, aktuálisan nem tudott net közelébe menni, el kell majd kérnie a jelszót, stb.

De 1 email-t te is küldhetsz neki, vagy fb-on, skype-on írj, vagy valami. És majd nyilván ha látja, akkor válaszol neked.

A fb még k**sög is, mert mutatja, ha elolvasta XD (de ki lehet játszani, ha nem kattint az üzenetre)

2015. okt. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Biztosan lesz lehetősége írni, majd ír nyugodjál meg. Ha én jutnék el japánba, nekem se az internetezés lenne az első dolgom.
2015. okt. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Kamukérdés.
2015. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A barátom üzleti útra ment,szombaton indult a gép.Ideges vagyok amiért még nem írt. Bár ott,ha jól tudom kb. este 7 óra lehet. Hallottam,hogy a mobiltelefonokat ott nem iagzán lehet használni és nincs gsm.. esetleg valaki ért hozzá?
2015. okt. 18. 11:58
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Ha szombaton indult, akkor lehet, hogy még meg se érkezett.

Nem 2 perc az út, főleg, hogy nincs közvetlen járat Magyarországról.


GSM hálózat valóban nincs, 3G (és 4G) viszont igen, úgyhogy - jó pénzért - bármilyen mai telefonnal lehet üzenetet küldeni.

2015. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,köszönöm te talán valamit kettyintesz hozzá:)) szombaton délben indult a gép.Szerinted facebookon tud üzenni?
2015. okt. 18. 14:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt neked kéne tudni, hogy milyen géppel ment (járatszám), és akkor tudnád, hogy mikor száll le kb. Onnantól még vagy egy óra mire kikeveredik a reptérről. Ha talál valahol wifit, vagy roaming mobilnetet használ (megint csak jó pénzért :D), akkor tud üzenni Facebookon is.
2015. okt. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már üzleti útra ment, lécci szólj a barátodnak, hogy kezdjen tárgyalni a Sony-val, Tdk-val, Maxell-el, és a többiekkel, hogy indítsák újra a kazettagyártást, és a szalagosmagnóba való szalaggyártást. Köszi.
2015. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8.:

Mi ez sznobizmus? Miért nem jó neked a Polimer?

:-)

2015. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos ír majd, de te ne hívogasd, ne zargasd, várd meg, amíg magától ír, de akkor se tegyél szemrehányást, hogy miért nem jelentkezett ilyen sokáig, hanem örülj neki, ha azt akarod, hogy legyen folytatása a kapcsolatnak.
2015. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!