Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen vásárok vannak Pesten...

Milyen vásárok vannak Pesten amik rendszeresen vannak vagy csak ünnepek alkalmával?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy vannak karácsonyi vásárok ahova korlátozott a férőhely így előzetes jelentkezés alapján szelektálnak. Azt is tudom hogy vannak évszakokban külön megrendezett vásárok, meg például vasárnaponként régiség vásár a Gozsdu udvarban. De az ilyen fajta vásárokra mind jelentkezni kell és helyet foglalni (sátor, asztal stb), illetve fizetni is kell értük? Ha igen kb mennyit? Leginkább olyan kézműves vásár érdekelne amit rendszeresen (havonta, hetente) tartanak. Van ilyen Budapesten? Ha én vásártól független vagy azzal egybe kötötten le cuccolok, teszem azt a Deák téren a földre ahol senkinek nem vagyok útban, és árulok, akkor azért meg büntethetnek?

2015. okt. 27. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


ezt ajánlom

2015. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jól néz ki, a hely pénz se vészes.
2015. okt. 27. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!