Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy igazi román fehér?

Egy igazi román fehér?

Figyelt kérdés
Az igazi románok világos bőrűek,világos hajúak? Azok a románok akik fekete hajúak,barna bőrűek és sötétbarna szeműek igazából cigányok/részben cigányok.

2015. nov. 29. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

ELVILEG (ismétlem, ELVILEG) az oláh cigányoktól származnak a románok, szóval nem fehérek.


de ez nem tudom, hogy igaz-e, rég tanultam már, lehet, hogy azóta megdőlt.


Egyébként nehéz fehér románt találni, a legtöbbjük tényleg barnás/kreol, tiszta fehér szinte egy sincs.

2015. nov. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Ez mekkora hülyeség. Magyarok közt mindenki világos hajú vagy bőrű aki nem cigány? Nagymamám kun ősökkel rendelkező magyar volt, elég barna bőrrel. Eléggé elterjedt nálunk is a kreol bőr.


Sőt, googleben találtam neked képet fehér cigányról:

[link]

2015. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ott van az ELVILEG szó emberek, dierekt kiemeltem 3 alkalommal, mondván,. hogy ez egy teória, régi dolog amit tanítottak...
2015. nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

A roman nemzet a 10. szazadban (egyesek szerint a 4. szazadban) alakult ki.


A ciganyok pedig a 15. szazadban jottek ide.


Tehat a romanok nem szarmazhatnak a ciganyoktol.

2015. nov. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A világos hajat nem tudom, de igen, a sok bunkó, cigányvérű román után, amikor egyszer találkoztam egy családdal, ahol mindenki világos bőrű, kék szemű, igényes, normális ember kinézetű volt, nem is hittem el, hogy románok, amíg meg nem szólaltak román nyelven. Úgyhogy igen, az igazi fehér. Csak nagyon sok román cigány költözik mindenhova, és emiatt az, aki nem ismeri őket, azt hiszik, minden román ilyen.
2015. dec. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!