Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mégis hogy lehetett velem ilyen?

Mégis hogy lehetett velem ilyen?

Figyelt kérdés

Egy lányról van szó (katolikus, de nem jó). És megbeszéltem vele facebookon, hogy mise után menjünk sétálni. De nem jött el a misére! :(


A facebookos üzit megnézte, de nem válaszolt rá.


2015. dec. 8. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztosan valami más dolga akadt, vagy a szüleivel szokott menni és nekik akadt dolguk, vagy beteg lett, rosszul érezte magát.
2015. dec. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért lett volna ez a séta ennyire fontos neked?
2015. dec. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát így. Az emberek különbözők.
2015. dec. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert tetszett nekem. És eddig mindig ugyanarra a misére járt.... A meghívásig egyet sem mulasztott el.
2015. dec. 8. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Fél, félénk szerintem. Vagy rossz tapasztalata, emléke van, ami "fogja".



Nem kellett volna jó előre elhívni, hanem csak amikor vége a misének, "csak úgy véletlenül" mellé sodródni. Aztán ezt, ha rendszeresen sikerül, utána kellet volna csak hívni is.


Persze így utólag már mindig okosabb az ember. :)

2015. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akar találkozni veled, hagyd békén.
2015. dec. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!