Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zongorázni szeretnék tanulni....

Zongorázni szeretnék tanulni. Késő lenne így 15 évesen belekezdeni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapokban nagyon felkeltette a zene az érdeklődésemet, főleg a zongora. Elhatároztam, hogy szeretnék megtanulni játszani rajta. Ugyan már olvastam hasonló korúak kérdéseit förumokon, azonban egy kicsit még mindig tanácstalan vagyok. Mi érné meg nekem jobban? A zeneiskola, vagy esetleg magántanár? Kivel tudék jobban haladni? Melyik tudna jobb alapokat adni? Ti melyiket ajánljátok? Érdemes egyátalán elkezdeni? Teljesen az elejétől indulnék, kottát sem tudok olvasni.

2015. dec. 22. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem késő, vágjál bele.

Nem tudom zeneiskolát találsz-e, lehet hogy a te korosztályodban már nincsen kezdő képzés. Ez attól is függ, hogy melyik városban laksz. De anyagilag mindenféleképpen a zeneiskola a gazdaságosabb megoldás.

2015. dec. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Semmi nem kèső azt mondom hogy vágj bele
2015. dec. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na igen, ezt nem tudom, hogy zeneiskolába járhatnék-e még, és ha igen, akkor meddig. A magántanár lehet megoldhatóbb lenne. Csak azt nem tudom, hogy egy magántanár is meg tudná tanítani az elméleti alapokat és a kottaolvasást, vagy azt csak a zeneiskolában sajátíthatom el?
2015. dec. 23. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!