Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egyáltalán egy szikrányi...

Van egyáltalán egy szikrányi kis esélyem arra, hogy a verseimet kiadják? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
sokan szeretik olvasni a verseimet(barátok,tanár) de még csak 17 éves vagyok.leginkább a szerelemről írok ,amit átélek és megtörténik velem.úgy érzem szeretik mások ,amit csinálok pedig a legjobb verseimet még senki sem olvasta,mivel azokat egy fiúhoz írtam.és titokban tartom azokat.
2010. márc. 24. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Van pénzed? Esetleg kaftános vagy?

Mert akkor van.

2010. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
küld be kiadóknak és majd ők megmondják. ha visszaküldik hogy nem jó, akkor se ijedj meg, elsőre tuti nem jön össze, ha csak nem annyira jók:D
2010. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

milyen kiadónak?levélben?

de az én verseim nem fognak megfelelni mert nem ilyen hexameteres meg ütemhangúlyos stb:D

2010. márc. 24. 18:38
 4/6 A kérdező kommentje:
nem akarok fizetni azért hogy bedobják a köztudatba az érzelmeim
2010. márc. 24. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Először tedd fel a honlapodra, hogy sokan olvassák és kicsit híresebb legyél, majd küldd be egy kiadóhoz (pl. Novum Verlag, de találsz sok mást a google-ban)
2010. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok :)

azt kifelejtettem, hogy verset nehezebb kiadni Magyarországon, mint regényt, szóval nagyon ügyesnek kell lenned, lehetőleg minél több kiadóhoz küldd be és alaposan nézd át a szerződésüket! Sok sikert! :D

2010. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!