Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan leget az hogy a mai...

Hogyan leget az hogy a mai magyarországon 40 ember megfagy a hideg beköszöntével?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 15:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A magyar reformok mukodnek!
2016. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Pfejjj stadionok!


Ezt a választ szeretted volna olvasni, kérdező?

2016. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem láttam a cikket. Linkelnéd?

Amúgy kik fagytak meg? Hajléktalanok? Mehettek volna szállóra.

Akinek van lakása, az nem tudom, hogy fagyhat meg (feltéve persze, ha fűt, legalább fával)

2016. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Legtöbbje hajléktalan volt. És olyanok, akik romos lakásban, fűtés nélkül, nem megfelelő egészségű állapotban voltak.
2016. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hirado.hu-n olvastam. De gondolom a többi hírekben is benne kell hogy legyen ez a durva dolog!
2016. jan. 4. 15:51
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem értem. Pedig az állam 70 000 forintot fordít rájuk havonta.
2016. jan. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Minden évben ekörül halnak meg, sajnos.

Elsősorban egyedül élő idősek. Hirtelen rosszul lesznek, nincs erejük sem befűteni, sem átmenni a szomszédba segítséget kérni és mire rájuk néz valaki, más késő.

A másik jellemző eset a hajléktalanoké, ahol az alkoholos állapot is közrejátszik a kihűléshez.

2016. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A kérdező miért nem fogad be hármat-négyet ? Szívtelen kutya !!
2016. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Befogadni sajnos nem tudunk mert nekünk sincs sok! 2 müszakban dolgozom egyedül nevelek 2 tíz éven aluli gyermeket. Édesanyám is velünk él, aki beteg. Ételt szoktunk annak aki jobban rászorul mint mi, tartós élelmiszert, konzerveket. többet nem tudok.
2016. jan. 5. 11:53
 10/19 A kérdező kommentje:
Az idös emberekért pedig nem lenne nehéz összefogni! Mondjuk csoportokra osztani ki hova megy aznap, és segíteni nekik.
2016. jan. 5. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!