Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálják a zsidókat?

Miért utálják a zsidókat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 15:10
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
86%

15:40-vagyok

most MI rosszat mondtam,hogy lepontoztatok?????????????

nem szidtam senkit,de ez a válasz erre,hogy miért utálják őket!!!!!!

Most miért NEM hasznos az én válaszom????

Akkor elkezdjem szidni őket ezerrel,és kapok jópontot?vagy mondjam azt,hogy tök rendesek???Dehát a nagy része nem az,ezt mindenki látja!!Mit művelnek szerencsétlen palesztínokkal is???Hát nem mondhatnám,hogy barátságos,kedves nép!!

2010. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
8%
Marhavagon !!
2010. márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
70%

Engem arra neveltek, hogy nincs fekete, meg cigány, meg zsidó, csak rossz ember, meg jó ember.

DE!

Szinte naponta szembesülök az alábbiakkal:

- Ugyanolyan pozícióban ugyanolyan munkavégzés mellett kevésbé érvényesülök, mert nem vagyok zsidó = FORDÍTOTT RASSZIZMUS!!!

- Ha az előző miatt szólni merek, akkor egyből engem bélyegeznek rasszistának.

- A cigányok is minmdjárt a kissebségi mivoltukra hivatkoznak, ha valamilyen elkövetett törvénytelenségükért szólni merek!


Hát persze, hogy utálom őket!!!

(A többi kisebbséggel még nem volt dolgom.)

2010. ápr. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
0%

annak idején Poncius szerette volna menteni Jézust, azért mondta többször is, hogy semmi halálra való okot nem lát benne. a zsidók akkor is azt kiabálták rá, hogy halál reá, halál reá. amikor Pilátus mosta kezeit, hogy ti akartátok, akkor azt kiáltották, hogy vére rajtunk és gyermekeinken. valójában saját magukat átkozták meg, és több ezer évvel élő utódaikat is.

ez egy nagyon régi dolog, amire ma már nem is gondolnak az emberek. minden más már csak hozzámagyarázva van.

2010. ápr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

"tegnap 06:26"

ne haragudj, nem védeni akarom őket vagy azt mondani, hogy hazudsz, de miből látod, hogy azért ér téged hátrányos megkülönböztetés, mert nem vagy zsidó?

2010. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
15:56-osnak üzenném. "Igazi" magyar vagy, ostrozol, rosszat kívánsz, stb. a saját fajtádat semmibe veszed, ez nagy baj! Normális ez? Szeresd, becsüld saját néped, hogy más is ezt tegye velünk!
2010. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Ajánlom a figyelmedbe ezt az interjút a Nők Lapjából:

[link]

Itt arról kérdezik Gombos Edinát, hogy a kubai férje hogyan lát minket.


– Magyar mentalitás egy kubai szemével?

– Ők sokkal jobban összetartanak. Azt máig nem érti, miért kell nekünk, magyaroknak állandóan haragudnunk egymásra. Nem bírja a pletykát, rosszindulatot, más életében való vájkálást sem.


Na, ezt látja meg elsőnek egy külföldi, aki hozzánk költözik.

2010. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

éS ki nem szarja le mit lát a külföldi?

Engem egyáltalán nem érdekel, csak a saját érdekem meg akik megérdemlik.

2010. ápr. 6. 19:03
 19/36 anonim válasza:

Sajnálatos, hogy idáig eljutottunk, hogy újraéled a fasizmus...És a faji megkülönböztetés...

Szerintem gazdasági elnyomásra, csak gazdasági választ lehet adni. Intelligens módszerekkel rabolja ki a lakosságot a politikai "elit" és a zsidó maffia. Mert minden népnek megvan a maffiája. Tehát, ne hagyjuk magunkat a média által manipulálni, ne vásároljunk a multiknál, létrehozunk saját bankot, vagy a bankokat államosítani kellene. Mivel nem vagyunk egy összetartó nép, és a hálózati együttműködést lehetőségét (gondolok az Internet adta lehetőségekre, ha már saját médiánk nincs) sem ismerjük, könnyű dolguk van a kizsákmányolóknak.

2010. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Jön itt a kérdés! Mit ártottak neked a zsidók? :) És mit ártottak a msotan 21. századi társadalomnak? :) Hm?? :) Érdekes mi? :D
2010. ápr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!