Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Facebookon álnevet használni...

Facebookon álnevet használni hogyan?

Figyelt kérdés
A németeknél nem kérhet igazolványt a facebook,lehet álnevet is használni. De hogyan? német facebookot kell használnom,vagy német élőhelyt kellmegadnom,vagy valahol németnek kell vallanom magam?

#Facebook #facebook álnév #facebook német #álnév német #facebook német álnév #fake név
2016. febr. 11. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Itthon se kér miről beszélsz ember
2016. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Simán regisztrálsz egy nick-névvel vagy álnévvel és kész. Igazolványt sehol nem kér a facebook.


Nem is tudom hogy képzeled ezt, aki régi gépről netezik, amiben nincs kamera, az hogyan mutatja meg az igazolványát?

:D :D :D

2016. febr. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Okos válaszok. Kérheti. 2 napja szünetelteti az accom mert nem rendes név. és igazolványt kér. 2. válaszoló: fényképezőgép és szkenner elég régóta létezik.
2016. febr. 12. 09:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy régóta létezik, de nekem sincs. Vagy lemaradtam valamiről, közben már kötelezővé is tették? :)


Továbbra sem értem technikailag, hogy hogyan a tökömbe kéri egy közösség weboldal az igazolványt. Mit kér konkrétan, hogyan add neki oda? Anyakönyvi kivonatot is elfogad? :D


De a tippem az, hogy próbáld meg másik IP címről, egy vadiúj e-mail címmel a regisztrációt.


És közben próbáld meg kideríteni, hogy miért szálltak rád. Lehet, hogy valaki visszaélt az adataiddal, és csúnya dologra használta fel.


Nekem rengeteg ismerősöm nem a saját nevén van fönt a facebookon, beceneveken, művészneveken, meg teljesen fiktív neveken. Egy csomó másik ismerősöm meg fals születésnapot és lakhelyet adott meg, nehogy visszaéljenek az adataival.


Soha senkinek nem volt ebből semmi problémája, senkitől nem kértek igazolványt. Még a múlt héten sem, amikor regisztrált a legutóbbi ilyen.

2016. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én néhány hete töröltem magam a facebookról végleg, előtte 3 évig használtam, de egyszer sem kért ilyesmit. Pedig "művésznéven" voltam fent, amit vagy 3x meg is változtattam hülyeségekre. :D

Egyszer sem kért ilyesmit, de elhiszem neked hogy kéri, mert egy ismerősömtől is kérte, de ő lazán megoldotta a dolgot.

Keresett google-ben egy személyi igazolvány sablont, rátette Charlie Manson fekete fehér fényképét és oda írta hozzá a saját nevét. És láss csodát, a facebook benyelte és elfogadta, sőt, még pipát is kapott a fiókjához mint "ellenőrzött profil". :D

Marha nagy volt, még most is röhögök rajta ha eszembe jut. xD

2016. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: én hasonlóval próbálkoztam,nem fogadta el. ELőző: nem csináltak semmit az adataimmal,csak a nevemmel volt a baja. Elég bosszantó,hogy napok óta próbálom visszaszerezni,mások megvárnak rám. De a németes megoldásra továbbra is kíváncsi lennék,hogy melyik kritérium kell teljesüljön
2016. febr. 13. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:
És ha megmutatod az igazolványodat nekik, csak átszerkeszted rajta a nevedet? Nem tudják ellenőrizni.
2016. febr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de az okirat hamisítás. de ezek szerint nincs joguk ilyennel vádolni?
2016. febr. 14. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!