Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek a török emberek...

Szerintetek a török emberek általánosságban szépek?

Figyelt kérdés
Elsősorban azoktól kérdezném, akik jártak már Törökországban. Mert a török sorozatokban, filmekben mindenki annyira jól néz ki. Tudom, hogy ez mindenhol így van, de náluk különösen szép színészek vannak.
2016. márc. 30. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A külföldre eladott sorozatokban nyilván szépeket válogatnak össze. Amúgy nem tartom különösebben szépnek őket, elég sok rondácska lányt láttam, amikor arra jártam. A régióban a libanoniak, irániak, örmények szerintem sokkal szebbek.
2016. márc. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2016. márc. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem jártam még Törökországban, de Bécsben élek, itt is van elég. Szerintem igénytelenek, állandóan szőrösek, szinte kivétel nélkül mind láncdohányos, nők közt is kevés akit szépnek mondanék, a magyarokhoz képest meg sehol sincsenek és ezt nem a lokálpatriótizmus mondatja velem.
2016. márc. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem még a színészeik sem különösebben "szépek".
2016. márc. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Hát figyelj...

Én kis részben török vagyok.

Ízlés kérdése. :DD

2016. márc. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Nekem tetszenek. Sokkal szebbek, mint a németek, angolok. Sok magyar sem tetszik, akiben jelentős a germán vér.
2016. márc. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a lányok nem igazán,persze vannak kivételek,de általánosságban nem annyira.

A fiúk meg szerintem általánosságban igen,de ez biztos annak tudható be,hogy nekem pont az ilyen fekete hajú szőrös emberek az eseteim:D

2016. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék akik szerint erre az eldöntendő kérdésre nem volt hasznos a válaszom melyik szempontból volt a legkevésbé hasznos?
2016. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A nők általában csúnyák európai (de még török férfi szemmel is :D) szemmel, akik közülük szépek, azok általában ún. "göcmen lányok", akik már többed generációs azeri, görög, iráni bevándorló családokból származnak. Törökül beszélnek, teljesen török az identitásuk, de pont azért kiemelkedően szépek, mert nem törökösek a vonásaik.

A férfiak viszont gyakran jóképűek, mert európai szemmel náluk teljesen általános a hosszú, koromfekete "boci" szempilla, a finoma metszett orrforma, és a valahogy mindig egészségesnek ható, sötétbarnás haj, amit ha kicsit meghagynak valahogy mindegyiknek szép hullámos lesz (nem fair :D).

2016. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A férfiak szerintem magasan verik az itteni pasikat külsőre, mondjuk nekem a sötét szem, sötét haj a típusom, erősen alfahím-jellegűek külsőre ( belsőre is, de más téma :-)

A nők, akiket én láttam, szerintem két véglet van, a nagyon-nagyon szép, és az átlagos vagy csúnyácska, olyan átlagosan szép nincs nagyon.

Azt kell mondjam, hogy igényességben magasan verik a magyar nőket az ottani nők. Nagyon adnak a ruhára, sminkre, hajra, a lehető legtöbbet hozzák ki magukból, nem láttam lepukkant, igénytelen nőt, ugyanúgy mint ahoyg hajléktalant sem. Nekem a smink túl sok amit ahsználnak, valahogy nagyon rá vannak kattanva az erős szemöldökfestésre, ajakfestésre. A magyar nők 30 alatt átlagban szebbek mint a törökök még akkor is ha a szépeket nézem, de 30 fölött maagsan vernek minket. Talán köze van annak hogy kevés nő dolgozik gyerekszülés után, csak a családdal kell foglalkozniuk, és a család mögöttük van a tág család is, nem kell annyi mindent a vállukra venni egy esetleges válás után sem. Jobb életszínvonalon is élnek.

Már akikkel én találkoztam, városi, értelmiségi, vagy tehetősebb emberekről beszélek, keleten, az elmaradottabb régiókban élőkről nincs tapasztalatom, de ők már mélyen a magyar életszínvonal alatt vannak, nehezebb is az életük ami nyomot hagy a külsőn.

Szóval ahogy én láttam, ahol van miből költeni ott maximálisan kihoznak magukból mindent, és jóval igényesebbek mint az átlag amgyar ugynaannyi pénzből. A nők nőiesek, a férfiak férfiasak.

2016. ápr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!