Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Facebookon mindig ez fogad:...

Facebookon mindig ez fogad: "Látta. " De nem válaszol. Hogy kérdezzem meg illedelmesen, hogy miért nem?

Figyelt kérdés
Nem ismerem az illetőt személyesen, MO-n kicsit ismert, de szerintem nem az a beképzelt fajta. Szinte mindig elolvassa, amit írok neki, de csak ritkán válaszol. Kérdéseket teszek fel neki, nem csak rizsázok? Miért nem válaszol? Ha meg zaklatásnak veszi, miért kattint rá? Nem értem, de mindegy, a kérdés fent vagy, hogy hogy hozzam be illedelmesen, hogy elfoglalt, vagy mi az oka?

2016. máj. 12. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem látta. Az én barátomnak is volt ilyen, hogy mindenre azt írta ki a messenger, hogy látta az üzimet, mégsem válaszolt, mert a telefonján be volt valami állítva, és mindent olvasottnak jelölt.
2016. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hozzá van szokva a rajongói üzenetekhez és automatkiusan kerüli őket, nem válaszol rájuk.
2016. máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem látta, még nem adott ki olyat a face, hogy messengerről küldve. De van, hogy válaszol, és kérdezek tőle, nem ajnározom, szóval nem a tipikus rajongói üzenet, és annyira nem is ismert, csak bizonyos körökben. Ne nagy sztárra gondoljatok. Mindegy, igazából az okokat úgysem tudjuk, a lényeg, hogy hogy kérdezzem meg ezt udvariasan?
2016. máj. 12. 19:47
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Én ismerősöknek sem válaszolok sokszor, mert utálok facebook beszélgetni. Azért mert neked szokásod, attól a másik még rühellheti. Amúgy volt benned annyi, hogy mielőtt nekiálltál őt levelekkel bombázni, megkérdezted, hogy ő akarja e egyáltalán?
2016. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, azt írta, hogy nem zavarom. :D Azért ennyi tiszteletet nézzünk már ki a másikból. Egyébként, ha személyesen nem találkozom vele, akkor hol az Isten nyilába tudnék máshol írni neki? Nem kioktatás kell, hanem válasz.
2016. máj. 12. 19:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Hihihi, ez cuki. Én a gyerek kedvenc gyerekzenekarának az énekesével szoktam levelezni, és ő se mindig válaszol, és én is megkaptam már, hogy nem zavarom, így betudtam annak, hogy én alapból imádok csetelni, ő meg, mint a pasik többsége, nem, és nem veszi zaklatásnak, ha írok neki, csak nem éri el mindig az ingerküszöbét. :D

Ez most így nagyon cikin hangzott? :D

2016. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, akiről én írok az is pasi. De most mi legyen? :D
2016. máj. 12. 20:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Néha írj neki. Szigorúan értelmeset, kérdésekkel, ahogy eddig is. És várd meg, hogy néha válaszoljon is, és akkor örülj, mint majom a farkának! :D

((Amúgy tök normális családanya vagyok, azt hiszem... :D ))

2016. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja igen, meg ne kérdezd, hogy miért nem válaszol mindig, na az tényleg ciki lenne. O:) Magyarázkodásra kényszerítenéd, és az önbecsülésed bánná. Vagy arra sem válaszolna, és az még cikibb... :)
2016. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Válaszoltam, nem kioktattam. Nem válaszol, mert nem akar. Nem kötelessége az összes leveledre felelni, fogd fel és nincs jogod számon kérni. Én már rég letiltottalak volna, az biztos.
2016. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!