Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért mondják azt az emberek,...

Miért mondják azt az emberek, hogy "sosem késő", amikor ez nyilvánvalóan nincs így?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Van valami konkrétum? Pl egy kibékülés vagy valaminek a bepótlása? Amúgy ez tényleg igaz.
2016. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Konkrétan bepótlás. Pl. tök jó érzékem van a zenéhez (zongoratanár mondta), de zeneművész már nem lehetek 24 évesen. És rengeteg dolog van még, amit már nem pótolhatok be. Pontosabban be"pótolhatok", de pont a "pótlás" szóval van baj. Nem bepótolni akarok dolgokat, hanem akkor és ott átélni, amikor kellene. Csajozni se csajoztam soha. Nem kellettem a lányoknak. Lassan majd elérem a 30 éves kort, amikor már meg kéne állapodni és úgy kell majd megöregednem, hogy közel se lehetett annyi élményem, mint másnak volt. Nem játszottam sokat gyerekkoromban. Nem lettek olyan barátaim, akik mindennap gondolnak rám és akiknek fontos vagyok. Nem tanultam meg kiállni magamért. Nem lettem izgalmas, egyedi személyiség, csak egy savanyú, mogorva srác, aki magában se hisz igazán.
2016. máj. 14. 23:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs hogy csak most láttam a válaszod. Az első vagyok. Igen ez tényleg nehéz szitu én is hasonlóan vagyok. Igazából van az a módszer hogy amit elhiszel az úgy lesz. Ez kva nehéz alá írom, de még simán csajozhatsz, bulizhatsz. Jó tudom hogy már nagyban a meló után még "nehezebb" de neked kell eldönteni hogy melyik a fontosabb. Most legyél fiatal vagy az átlag felnőtt élet?
2016. máj. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!