Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem egy fiúba....

Szerelmes lettem egy fiúba. Most mit tegyek? Megtartsam mindkettőt vagy valamelyiknek vége?

Figyelt kérdés

Eddig csak csajok és most jött az életembe egy nagyon-nagyon-nagyon aranyos fiú, akibe fülig szerelmes lettem, és ő is belém.

Ő is heteró, neki is van bnője meg nekem is, egyikünknek se volt még soha pasija, azaz jelenleg secret lover státuszban vagyunk egymásnak, de ha együtt vagyunk, egyszerre lélegzünk, egyszerre ver a szívünk és meghalunk egymásért.


Mit tennétek? Tartsam meg mindkettőt vagy mindenképp dönteni kell? Vagy próbáljam meg megbeszélni vele, hátha nem akad ki? Végül is elég nyitott meg modern felfogású, olyan már többször volt, hogy 3-as vagy 4-es partiba vágtunk vkit. De ez most más, ez most nagyot ütött, ilyen ennivaló fiút még sose ismertem ...


Tehát mi legyen?


2016. máj. 28. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"Ő is heteró"


Nem. Ha a lányokat és a fiúkat is szereted, akkor biszexuális vagy. Ő is az. Akkor is, ha csak most történt először.

2016. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem. Mindketten heterók vagyunk, ez is nehéz benne, de az is tény, hogy meleg srác után én sose néztem, mert eszembe se jutott. Ő is csak úgy jött a nagy semmiből és lett a nagy szerelem.
2016. máj. 28. 21:51
 3/14 Cortez70 válasza:
Ő is hetero? Lol. bzik vagytok mindketten.
2016. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A másik megcsalása még mindig nem fér bele a modern felfogásba. Ne úgy állítsd be, mintha a hűség, a partnered tisztelete valamilyen elavul dolog lenne.
2016. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire, akkor szerintem dobjatok össze egy édesnégyest, az a tuti :D
2016. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
pedig csak modern felfogás kérdése
2016. máj. 28. 23:11
 7/14 anonim ***** válasza:

"pedig csak modern felfogás kérdése"


- Próbálhatod bemesélni magadnak. De ha felfogás kérdése lenne, nem titkolóznál a barátnőd előtt. Vagy már maradiság, ha nem hazudunk egymásnak?

Illetve ha Te ilyen határozott és modern vagy, ugyan minek kérdezősködsz itt?

2016. máj. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ugy vagy te hetero mint en katolikus pap...
2016. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

nem is titkolózom, nincs ebben semmi csoda, csak inkább a srác miatt kell titokban tartani na meg az ilyen emberek miatt, mint pl te :) csak az a helyzet, hogy a srác egy élsportoló, és mégse akarom ezzel ketté törni a karrierjét, ugye nálunk sajnos ez ezzel járna.


Bnőmnek meg elmondtam, hát most még sztem nem tudja felfogni teljesen, de meglátjuk .... (mondjuk a poén az h neki is van olyan bnője, akinek a pasija tart fiúszeretőt is, úgyhogy a téma maga nem új neki, csak ugye így más, hogy ő az érintett).

2016. máj. 29. 13:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Jezusom, ha az a modern felfogasu ember a mai vilagban akivel harmas, negyes partiba lehet vagni valakit, akkor engem nyugodtan hivjon mindenki begyoposodott oregasszonynak - boknak fogom venni ezen logika alapjan.

Ha meg ferfikent ugy nyilatkozol egy masik fiurol hogy mennyire ennivalo, meg mennyire szerelmes vagy bele, akkor te minimum biszex vagy, sajnalom. Ennek nem kene megutkoznie ezen a baromi modern felfogasodon :'D.

2016. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!