Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki lesz ott idén az Ördögkatla...

Ki lesz ott idén az Ördögkatlan fesztiválon?

Figyelt kérdés

Én idén megyek először a barátnőmmel.Esetleg aki már volt, beszámolhatna, hogy milyen:)

18/L



2016. jún. 13. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is először fogok menni, unokatesóm vett rá, hogy menjek el vele, szerinte elég jó.

20/F

2016. jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha egy olyan helyre akarsz menni, ahol nyugodtan onmagad lehetsz es ki akarsz szakadni a vilagbol 5-6 napra, akkor ott a helyed :) vegigjarhatod a borospinceket, a falukat, megmaszhatod a hegyet Nagyharsany mellett, estenkent pedig a koncerteken kerulsz extazisba. Reggel bizony nehez a keles, de a jogazas segit a masnapossagon:) csak ajanlani tudom, maga a hely egy kultura, nem csak kulturalt. Nekem iden lesz a 3-ik Katlanom, nem gyozom varni. (bocsi hogy nincs ekezet, csak mobilrol vagyok)
2016. jún. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Idén lesz a 4. Katanom es én imádom, megvan az igazi fesztivál feelingje mindenki rendes segítőkész , a programok is kiralyak . Minden korosztály jol érezheti magát, megvannak a mar hagyományos koncertek amik mindig hatalmasak. Kedvenc 😊
2016. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csodás kis művészeti-kultúr dolog. Majdnem Kapolcs, és majdnem Fishing. Hasonló. Király a hangulat, már az odaút is jó hangulatú volt, a többi katlanozóval. Sok király embert ismerhetsz meg.

Jellemzők: sok stoppos, mindig csodás hangulat, bárkivel szóba elegyedhetsz, és szinte egész nap programok, csak győzd kiválasztani!

Én tavaly voltam elsőként. Nagyharsányban sátoroztam egy osztálytársammal. Volt vagy 40 fok kb a sátorban, de idén is megyünk. Talán ez mindent elmond😀 Jaj már csak pár nap, úgy várom!!!

2016. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!