Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miről szól az Ajin anime?

Miről szól az Ajin anime?

Figyelt kérdés

2016. aug. 6. 23:03
1 2
 1/11 anonim válasza:

www.animeaddicts.hu

Itt mindent megtalálsz! :D

Már belenéztem egy részbe csak sajnos egy ismertető jobban elmondja mint én... a végén még sploilerezek... :DDD

2016. aug. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én szeretem a spoilert :) és amugy nem tudtam az animébe belenézni sajna:)
2016. aug. 7. 09:50
 3/11 anonim válasza:
Annyit el tudok neked mondani, hogy ez az anime egy CGI. Animációs sorozat. Nem olyan mint a többi megrajzolt anime. :)
2016. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt én is láttam :) de nemtudom miért? hisz olyan jó lett volna rendesen és ha nem horor lenne
2016. aug. 10. 11:55
 5/11 anonim válasza:
Én is örülnék ha nem horror lenne. Bírom a horrort csak nem annyira szeretem :D
2016. aug. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát énse de nem ugymondom hogy félek de van olyan amit 16 karikára vehetnének
2016. aug. 10. 22:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Animéknél is van korhatárbesorolás. Az Ajin pl. 17+
2016. aug. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

13 éves vagyok amúgy de azért énis csak a Narutot nézem Tokyo ghoult meg yugioht bleacht attack on titán meg Dragon ball z

Neked melyk a kedvenc animéid?

Ja és a Tokyo Ghoul-nak mennyi a korhatára?

2016. aug. 11. 09:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Tokyo Ghoul szintén 17+

Ha a kérdés, hogy mik a kedvenc animéim, nekem szólt: Mahou Shoujo Madoka Magica, Shinsekai Yori, Gintama, Monogatari Series (Second Season), Rainbow és Code Geass.


Ja, és az Ajin összefoglalója, mert nem tudtam eldönteni, hogy sikerült-e megtalálnod vagy sem:

A halhatatlan Ajinok először 17 évvel ezelőtt jelentek meg az afrikai csatatereken, mára azonban a világon bárhol megtalálhatóak, az emberek között megbújva. A kormányok pedig nagy pénzt fizetnek azért, hogy befogják és kísérletezhessenek rajtuk.

Nagai Kei csak egy átlagos középiskolai diák volt, míg a nyári szünidő kezdetén egy halálos baleset áldozatává nem válik, mikor is kiderül róla, hogy maga is halhatatlan, és innentől kezdve menekülnie kell az emberiség elől. (Forrás: [link]

2016. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én láttam a Tokyo Ghoult és egy nagyon jó anime nekem azonnal megteccet :) Narutot nem nézel ? nagyon jó anime :)
2016. aug. 11. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!