Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti visszamennétek ilyen...

Ti visszamennétek ilyen helyre tanulni?

Figyelt kérdés
Visszamennétek olyan helyre tanulni szakmát, ahol sok rossz dolog történt veletek, viszont szeretitek azt amit tanulnátok?
2016. aug. 22. 19:55
 1/2 anonim válasza:

Saját magadért csinálod azt, amit csinálsz! Semmi sem kötelező, van saját akaratod akkor mérlegelj!! Mi a fontosabb? hogy végül azt csinálod amit szeretnél vagy hagyod, hogy valakik az utadba álljanak és bántsanak vagy elérjék azt, hogy feladd az álmod??

Tudom, hogy sok minden nehéz! De a legfontosabb az, hogy boldogok és elégedettek legyünk magunkkal! Most azt a kérdést kell feltenned:

Akkor leszel igazán boldog, ha feladod és mást csinálsz? bár lehet máshol is bántás érne...vagy akkor leszel igazán boldog, ha megcsinálod igy legyőzöd egy kicsit saját magad is, és végül azt csinálnád amit szeretsz?

Az életben mindenért meg kell küzdenünk, semmi sem fog csak úgy a szánkba repülni!és sokszor ennek rengeteg fájdalom a vége :( remélem kicsit segitettem!

És igen én visszamennék :)

2016. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lennék egy helyen azokkal az emberekkel, akik bántottak, megaláztak. Ha ők ott vannak, akkor keresnék egy másik helyet.
2016. aug. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!