Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen formában szoktatok...

Milyen formában szoktatok jótékonykodni? Van itt olyan, aki saját alapítványt indított, ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Ha pl. pénzt szántok adományozásra, akkor azt egy szervezetnek adjátok vagy közvetlenül a rászorulóknak?
2016. szept. 18. 22:05
 1/1 Linnax válasza:

Nekem kevés pénzem van, de ha valami értelmesre tudok költeni, és nem kérnek sokat, akkor adok. Pl. kutyamentőknek lehet sms-ben 250 forintot adni. Az interneten van néhány oldal, melyen kérnek szintén nem nagy összegeket, ha egyetértek vagy használom az oldalt, akkor oda is adok.

Nagyobb összegeket én nem tudok juttatni. Míg dolgoztam, az 1 %-omat szintén állatmenhelynek juttattam.

Amíg kicsi gyerekeim voltak, akkor a sportklubjuknak adakoztam az 1 %-ot, az alapítvány volt.

Alamizsnát nem adok, de régebben, míg volt autóm, a csomagtartóban hordtam egy régi vattapaplant, és azt adtam oda a hajléktalannak. Tényleg örült neki!

2016. szept. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!