Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek hol jobb lakni,...

Szerintetek hol jobb lakni, Svédországban vagy az USA-ban?

Figyelt kérdés
2016. okt. 23. 05:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokmindentől függ. Az Egyesült Államoknak is van lepusztult része és egészen európaias. Nem mindegy milyen az anyagi helyzeted, mert Amerikában könnyebben boldogulsz talán sok pénzzel, nincstelenként viszont szívás.


...stb.

2016. okt. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mr.Hyde válasza:
100%

Én kaliforniában lakom, Santa Barbarában. Nagyon szeretek itt lenni, szép a hely, szerintem elég biztonságos is, meg nem is egy nagy metropolisz, de ugyan akkor nem is egy pici, isten háta mögötti hely.

Itt az egyetlen probléma talán az, hogy az ingatlan, és az egészség ügy nagyon drága lehet, attól függően hogy milyen nagy a pénztárcád.


Svédországról sokat nem tudok, egyszer voltam ott nyaralás képp, de az biztos hogy nagyon szép hely.


Szóval mivel én az USA-ban lakom, így azt mondom hogy itt jobb lakni. De azért itt sem minden a csillogásról, meg luxusról azól, vannak nagyon durva nyomor negyedek is.

2016. okt. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Jelenleg az USA, Svédországot nagyon szétbarmolták, pont multkor panaszkodott egy svéd ismerősöm, hogy azt képzeld el, mikor a svéd zászlót már nem merik felhúzni iskolákra, mert feljelenthetnek érte, hogy ez sérti a kissebbségeket. Viszont mondjuk egy ISIS zászlót simán lobogtathatsz, mert ők mindenkit utálnak akik nem hozzájuk tartozi, szóval az oké. Elmebaj, ami ott megy.
2016. okt. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hm... Más választás nincs? Muszáj e kettő közül dönteni? :)


Jó emberek mindenhol vannak, ez nem döntő szempont. Svédországból könnyebb hazajutni, ha esetleg családi okok miatt hirtelen haza kell rohanni, ez Svédország mellett szól. Az Usában viszont szélesebb a klímaválaszték, könnyebb találni az egyéni igények szerint kedvező időjárású területeket, ami az általános közérzet (és egészségi állapot) miatt fontos szempont.

2016. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mr.Hyde


Nem félsz a hurrikánoktól?


Nekem Svédország szimpatikus, de ha választani lehetne, akkor Svájc vagy Ausztrália. De a hideget nem szeretem.

2016. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!