Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Útvesztő Hogy lehetséges hogy...

Útvesztő Hogy lehetséges hogy könyv első pár fejezetében azt írják, hogy kb 60-an vannak, mikor Alby, aki legrégebben van ott, ő is csak 2 éve van ott? És azt mondták, hogy havonta kapnak egy újat.

Figyelt kérdés

2016. nov. 27. 20:09
 1/2 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy amikor elkezdődött ez az egész, több embert is felküldtek az Útvesztőbe, nem csak havonta egyszer. De igazából már régebben olvastam, nem biztos hogy így van.
2016. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mert gondolom te a filmet láttad, ami borzalmas és logikátlan. A könyvben kevesebben is vannak mint 60, és a tisztásra több embert küldenek, és abból is csomóan meghalnak.Azt hiszem nem is 2 éve vannak ott hanem több. Olvasd el a könyvet mert a film borzalom. Nem is hasonlít... Főleg a Tűzpróba... Hát az katasztrófa, de az Útvesztő is kész röhej.
2016. dec. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!