Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell attól félni, hogy...

Miért kell attól félni, hogy kiírsz egy választ és egy bunkó ember biztos hogy lesz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az internet erről szól. Gyáva nyulaknak nincs keresnivalójuk rajta!


A nagy számok törvénye alapján kikerülhetetlen a bunkó emberek megjelenése.

2010. máj. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell foglalkozni velük. Ha nem válaszolsz neki, vagy leoltod, hiába provokál. Egy idő után már simán kiszűröd, hogy ki nem képes normálisan válaszolni, mert kőbunkó vagy idegbeteg provokátor, vagy egyszerűen mentálisan sérült. Koncentrálj az értelmes emberek értelmes válaszaira.
2010. máj. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem sok bunkó válasz mögött nagy "igazságok" bújnak meg. Próbálj a stílus mögé látni és felismerni benne, hogy tulajdonképpen mit is akart mondani.

Pl. sokszor rávilágítanak, hogy egy kérdés oltári nagy baromság és a kérdező egy eszetlen hülye. :))

Amúgy pedig félni nem kell tőle, hisz mit árthat neked egy két bunkó válasz?

2010. máj. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Én is bunkó vagyok. És nem csak az interneten hanem az életben is vannak bunkó emberek. Attól, hogy egy válasz nem olyan, amit vársz, esetleg kicsit sértő, még lehet igaz. Csak a buta ember csinálja azt, hogy ha valaki nyersen szól hozzá, akkor csak a stílus miatt el se gondolkozik a mondanivalón.

Az emberek nagy többsége primitív, unintelligens, ronda, és annyira nem érdemes, hogy leköpjem. Ezért alapból, ha egy ismeretlen ember hozzámszól, én is hajlamos vagyok arra, hogy nyersen csak odalökjek egy mondatot, mivel annyi ember van, többet nem ér meg. Ha ennek ellenére felfogja a mondanivalót, azzal már bizonyítja, hogy nem is olyan hülye, és talán a második mondatot már kulturáltabban fogom intézni hozzá.

Tudom én is a körítéseket meg hogy hogy kell óvatosan fogalmazni, de nem használhatjuk mindenkivel, mert erre menne rá az összes energiánk! Ennél milliószor fontosabb dolgok is vannak.

2010. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
gratula 09:33 !!
2010. máj. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
23%
09:33 as ez igen!Pontosan ez a lényeg!
2010. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én meg azt nem értem, 09:33, hogy miért nem lehet normálisan véleményt nyilvánítani. Van, amikor én is kiakadok és nem válogatom meg a szavaimat, dehogy valakihez csak azért legyek ELEVE bunkó, mert egy idegen ember és hogy több energia normálisnak lenni mint parasztnak?? Bocs, de te ezzel a hozzáállással nem csak bunkó vagy, hanem egy ostoba, lenéző kiskirály.
2010. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez tanulságos volt számomra. Mikor elolvastam a 9.33-ast, már majdnem leokéztam, mintha a szivemből szólt volna. Aztán elolvastam a 10.45-öst, és az is ugyanúgy tetszett. Igazából tudom, hogy hosszú távon kifizetődőbb befektetni egy kis kedvességet, csak ez valahogy nem mindíg jön össze az adott pillanatban. A fene egye meg.
2010. máj. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt már,hogy odaírtam egy kérdéshez,hogy bunkók ne írjanak,meg ilyenek..de annál többet vonzottam be.

És ez azért volt,mert gondoltam,hogy lesznek.De már valahogy nem tud érdekelni.A pozitív hozzáállást én kifejezetten azért részesítem előnybe,mert az ilyen válaszokon látszik,hogy az illető segíteni akar.Tulajdonképp engem csak az zavar,hogy néhányan lehülyéznek,lehp-znak..stb.A csúnya szavaknak egyáltalán nincs értelmük itt!Minek fikázza itt valaki a másikat,ha jól tudja,hogy benne is van hiba,meg a másikban is?

Az,hogy mennyi idős,az számít is,meg nem is.Ha az idősebb bunkózik,az már tragikus.Igazolja,hogy csak azt hiszi magáról,hogy agyoniskolázott.De ha egy fiatalabb ír csúnyákat,na azon egyáltalán nem lepődök meg.Egyáltalán nem is érdemes a válaszokat annyira figyelembe venni.Én konkrétan csak elolvasom a válaszokat..hátha találok köztük hasznosat.Igazán kielégítő,széleskörű választ még nem kaptam.De azért volt már nem is egy vigasztaló.És jólesett.Ennyi.:S

2010. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki bunkó, még nem biztos, hogy nem segíteni akar, csak kihagyja a cukormázat.
2010. máj. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!