Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért gyűjtenek adományokat a...

Miért gyűjtenek adományokat a veronai buszbaleset áldozatainak?

Figyelt kérdés

Anyagilag mindenük fedezve van. Volt biztosításuk, ami fizeti a balesetből adódó költségeket. A magyar állam is vállalt költségeket, lehet, hogy ugyanazokat, vagy még többet.

Nincs szükségük pénzre.



2017. jan. 22. 16:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
76%
Azért magadnak bevallhatod, sötétben, egyedül egy szobában, hogy ez a #20 ez már csak egy kétségbeesett hadonászás volt, mert nem valószínű, hogy bármelyik szülő szabotálta volna a buszt, hogy gyermeke halálának okán kis pénzmaghoz jusson. :D
2017. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Szrogoff; kinek írtad; ilyet senki nem írt. Honnan vetted, volt valami?
2017. jan. 22. 20:14
 23/27 Andizsuzsi ***** válasza:
65%
Fejezzétek be! Kérdező csak a szokásos trollkodását éli, elég szomorú,hogy ezt a tragikus helyzetet is kihasználja. Ne etessétek.
2017. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
A tragikus helyzetet az adománygyűjtő használja ki.
2017. jan. 22. 22:24
 25/27 anonim ***** válasza:
44%

Valószínűleg ezzel egyedül leszek, de szerintem sincs sok értelme az adománygyűjtésnek ebben az esetben. Hiszen ha meghalt valakinek a férje/felesége/anyja/apja/gyereke azon a pénz nem fog segíteni. Az én családom is vett részt már gyűjtésben, amikor kigyulladt az egyik ismerősünk háza.

Nekem bátyám halt meg autóbalesetben, nem segített volna se nekem se a szüleimnek a pénz. Pedig pszichológushoz jártam, ügyvédre is kellett a pénz.

2017. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Miért? Mert tudják, mi az összetartás, a segítőkészség, a jóindulat, az együttérzés.

Kérdező, te beteg vagy.

2017. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Vagy csak nem játszom meg magam, és ki merem mondani, meg merem kérdezni, amit mások nem.

Mert félnek, hogy elmondják őket mindennek, most engem és mindenféle következtetést vonnak le, hogy mert én még nem voltam ilyen helyzetben. Ja.


Mindegy is.

2017. jan. 23. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!