Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik a legszebb adventi...

Melyik a legszebb adventi vásár Magyarországon?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam már a győri, a székesfehérvári, a pécsi, a debreceni, a szegedi és persze a budapesti vásárról is. Van olyan esetleg, aki már többön is vagy akár mindegyiken járt? Melyik a legjobb szerintetek?

2017. jan. 22. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Ööö, ugye tudod, hogy már rég elmúlt karácsony? :D


Egyébként mindegyik szép, nekem a szegedi és a debreceni a kedvencem.

2017. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Szegeden a Dóm téri elég szép. De, ami nekem eddig legjobban tetszett, az a bécsi.
2017. jan. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a fehérvárit szeretem a legjobban, pestiként. Szeretem a vidéki adventi vásárokat, voltam már Győrben, Pécsett és Debrecenben is, de nekem a fehérvári jött be a legjobban. Pesten már csak a külföldieknek van az egész, olyan árak vannak... Fehérvárott élő zene, sok szép utcadísz, kivilágítás, a püspöki kert... nem csak bódék, mint a Vörösmarty téren.

Ja, és a fehérváriban még van bor a forralt borban! :D

2017. jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!