Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek hozzá az első...

Hogyan kezdjek hozzá az első könyvemhez?

Figyelt kérdés
Már megvan kb az elképzelésem , megvannak a gondoltaim , nem lesz nehéz mivel lényegében az megtörtént dolog , csak belevéve több izgalommal , de nem tudom , hogyan is kezdhetnék hozzá , valami ötlet ? (oltogatók kiméljetek)

2017. jan. 23. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Na kezdjük: Csak a sivitást hallottam, majd egy szuro fájdalom. Odalett a bal karom. A vérem a mellettem ülö mozirajongora fröccsent. Elájult. (Innen folytasd magad!)
2017. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az első regényedet hidd el, mindegy hogy kezdet. csak vágj bele! utána még alakítgathatsz, átírhatod.


vagy ha ez így nem megy, vázold fel, írd le körvonalakban az eseményeket, jeleneteket

2017. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ^^
2017. jan. 24. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!