Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozzak majd vele?

Hogyan barátkozzak majd vele?

Figyelt kérdés

Hétfőtől lesz egy új fiú osztálytársunk aki kínai (osztályfőnök mondta). Én szeretem a kínaiakat, de nem tudom hogyan barátkozzak vele...2 éve volt egy kínai fiú osztálytársunk, de vele se tudtam barátkozni. Az a baj, hogy vannak az osztályba azok a "menők" és ők egyből mennek az új osztálytársakhoz amikor meg elmegy vagy valami akkor meg mondják, hogy mer milyen hülye volt. Nem vagy szép, divatos (nem nagyon érdekel a divat..), menő meg ilyenek. Amennyire a volt oszt.társamat ismertem nem lehet könnyű velük barátkozni. Szóval nem tudom mit mondjak neki, mert hülyén fogom magam érezni és ha hülyének néz akkor szerintem már nem is akar majd a barátom lenni. :S

Remélem valamennyire értettétek.

13/L


2010. máj. 14. 19:48
 1/4 A kérdező kommentje:
*vagyok
2010. máj. 14. 19:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Figy túl sokat agyalsz ezen. A gyerek örülni fog majd, hogy valaki barátkozni akar vele és nem kell ott tök kukán ülnie, nyilván baromi zavarban lesz, mert senkit nem ismer stb. Csak menj oda hozzá simán, köszönj, kérdezgesd honnan jött, miért váltott sulit, segítesz szívesen ha vmit pótolnia kell, adhatsz 1-2 tippet, hogy némelyik tanár milyen, mik a nehezebb tantárgyak. Ő is csak ember, nem kell ezen ennyit parázni...
2010. máj. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a legfontosabb, hogy ne rohand le! Menj oda, köszönj neki, légy spontán. A menő osztálytársaknak meg ne hagyd, hogy rámásszanak. A végén még beleviszik valami rosszba.Légy vele kedves, menj oda hozzá minden szünetbe, a barátnőiddel egyetemben. Meglátod, össze fogtok vele barátkozni.
2010. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MyItBe válasza:
Szia. Amit előttem leírtak, azokat úgy helyes végigcsinálni. Nem akarok semmi rosszat ehhez fűzni, de saját tapasztalatomból mondom: hozzánk is jött egy fiú. Szokatlan volt neki még az új hely, Örményországból jött. Jól tudott magyarul, nem volt baj vele. Bemutatkoztam neki, kértem írja le a nevét mert kimondani nem lehetett:-). Utána jöttek a "dumás" osztálytársak, tehát a menők. És inkább velük töltötte az idejét. Rosszul esett, de megbarátkoztam a helyzettel. Így tehát neked ez lessz az első dolgod, hogy minél hamarabb beszélni tudj vele, és (igazából nem tudsz ellene tenni semmit, ha odamentek az osztálytársaid hozzá, de annyit tehetsz, hogy) elmondod neki, velük nem érdemes barátkozi. Csak ügyesen!
2010. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!