Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért piszkál ennyire? Ha...

Miért piszkál ennyire? Ha tetszem neki, akkor miért ilyen bunkón fejezi ki?

Figyelt kérdés

Van az osztályomban 1 olyan srác, aki foltyon piszkál, egyfolytában oltogat, de olyan bunkün és bántón, h hihetetlen. Van amikor csak elmegyek mellette és belémköt...

Multkor találkoztam barátomm, azóta Romeozza, és folyton kérdezi, h "Mivan a Romeoddal?"

Meg mondja nekem pénteken, hogy " a csíkos pulcsi kövérít" (nem vagy kövér)Multkor ilyetszol: "kutya"

meg eszek erre ő: "fulladj meg"

Volt hogy göndör volt a hajam, és bevolt zselézve picit, vizeshatású zselével erre megszolal:"mivan esik kint, vizes a hajad?" mondom: "nálunk ezt zselének hívják"

Nagyon bunkón oltogat.

Ugy betudnék mosni neki egyet már:@


2010. máj. 15. 22:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocs a betü kimaradásért, rossz a billentyűzetem:S
2010. máj. 15. 22:51
 2/12 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? :D Nálunk ez kb. 2.-ban volt szokás... bár amilyen rég volt, fene se emlékszik.
2010. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez egy paraszt, nem kell rá figyelni. Ha látja rajtad, h ideges vagy, akkor jót röhög a markába, hogy:"haha, fel tudtam cseszni az agyát, király vagyok!"

Sz@rd le magasról az ilyet, egy idő után abbahagyja. Óvodába van olyan, h meghúzza a barátja haját, csak mert szimpi neki. Itt már suli van! A fiúk már nem ilyen "dedósok". Ez se az, csak bunkó :)

2010. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

17évesek vagyunk.

de miért csinálja ezt?

általában visszaoltom, nem látja rajtam, h ideges vagyok

2010. máj. 15. 22:56
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem kedveled az ilyesmit, akkor igyekezz minél láthatatlanabb lenni: nem feltünő öltözködés, csendes beszéd, meghúzódás.

De amúgy minden amit leírtál normális kamaszkori jelenség.

2010. máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
17? Akkor egyszerűen gyökér az illető. Nálunk is van ilyen ember... szépen lassan mindenki kiutálja a saját baráti körékből. Hidd el, most még örül a fejének, de 1-2 év és magányos lesz. Na akkor majd elgondolkodik, mit baszott el :)
2010. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

De ne olts neki vissza!-.-'

Látja, h hallod, amit mond, figylsz rá! Ne foglalkozz vele! Tudom, h idegesítő, meg minden, de ha visszaszólsz neki, le se fogsz szállni rólad...

2010. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*fog szállni...
2010. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
üsd meg:D
2010. máj. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy pont fordítva.Öltözz és fesd ki magad olyan csinire,hogy még az ő szava is elálljon.Tudd meg ki a nőideálja és válj egy napra azzá.Vagy csak szimplán ne foglalkozz vele.
2010. máj. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!