Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Skinhead szeretnék lenni....

Skinhead szeretnék lenni. Nagyon érdekel minden, ami a skinheadekkel kapcsolatos. Mit kellene hozzá elolvasnom? Mi az, ami alap a skinheadeknél? Mindenre kíváncsi vagyok

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2017. júl. 24. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki egy ilyen kérdést képes itt feltenni, annak pont megvan az értelmi szintje ahhoz, hogy skinhead legyen.
2017. júl. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alap, hogy legyen borotvád és tudd használni... kb ennyi...
2017. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sajnos én nem skinhead vagyok, hanem gót, de ez felháborító, hogy egy ilyen norméis kérdésr ilyen alpári módon kell válaszolni. 2017-ben a személy lehet tök fiatal volt, vagy még mindig az. És? Az új tagokat, a kiváncsiakat szeretettel kell várni.

Akiket ismerek én, skinhead-eket, ők mind hazaszeretőek, tanultak és lojálisak a barátaik iránt. Nem keresik a bajt, sőt a kocsma-skinhead-eket elitáéik, mert rossz hírnévvel vannak a normálisabb, visszafogottabb rétegekre.

Sajnos nem tudok sokat a szubkúltúráról, de javaslom, ha még nem tetted meg, akkor keress itt normálisabb válaszokat és igyekezz információkat elcsípni a többi kérdés válaszai közt.

Ha ez már nem aktuális, akkor nagyon sajnálom.


Egy gót lány.

2021. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!