Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Állítanátok nekem ezekből a...

Állítanátok nekem ezekből a könyvekből egy tetszési sorrendet?

Figyelt kérdés

A könyvek a következők:

Hűvös völgyi suli

Szent Johanna Gimi

Dac

B épület

Panthera

Ezeket a könyveket már mind olvastam, de kíváncsi lennék másoknak hogyan tetszettek. Ha valamelyiket nem ismeritek, ne írjátok bele a sorrendbe. Ha tudtok tiniknek való könyveket ajánlásokat is szívesen fogadok.



2017. júl. 27. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Panthera, B epulet, Dac

Az szjgt olvastam de ki nem alhatom nekem nem tetszik

Leiner laura vagy esetleg a lol sorozat tetszhet neked

2017. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

13 okom volt

Veled minden hely ragyogó

Elizabeth Richards: A sötétség városa

Justina Chen H.: Iránytű önmagamhoz

Véletlen szerelem (Jamie Mcguire)

Viharos szerelem

Varázslatos szerelem

A sötétség lányai

Mielőtt megismertelek

Miután elvesztettelek

Nem hagylak egyedül

Tizenkilenc perc

Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

(Ezek az ebookomon vannak jelenleg,nem tudom mennyire tini kategória,vagy mennyire érdekel,de nézz utánuk,van egy kettő,amit nagyon ajánlok)

2017. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
A tinik manapság már rendes könyvet nem is olvasnak, csak ilyen szarokat? Én tinikoromban Fekete Istvánt olvastam, Mikszáthot, Móriczot, Shakespeare-t kilószámra, rengeteg klasszikust, ha meg nem azt, akkor pl. Agatha Christie-krimiket. Manapság már csak ilyesmiket olvasnak a fiatalok?
2017. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért olvastál ilyen könyveket mert akkoriban az volt a jó. Változik a világ és minden. Nagyon sokaknak segített megtalálni önmagukat ezek a könyvek. Neked ez az ízlésed nekem ez. És ezt meg kell érteni.
2017. júl. 28. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam a DAC magasan viszi a pálmát!
2017. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!