Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismer valaki olyan könyvet...

Ismer valaki olyan könyvet mondani mint az Obszidián?

Figyelt kérdés
Az obszidián egy luxen sorozat eslő része. Ami egy romantikus,izgalmas,misztikus,különleges,vicces,és folyton olyan érzésed van hogy nem bírod kivárni mikor befezed az első könyvet,és rögtön kene a második része. Nagyon nagy hatással volt rám,és nem tudom hogy lehet e meg ilyen hatással ram egy könyv

2017. aug. 10. 22:39
 1/1 anonim válasza:

Hát a Luxen sorozat rám is nagy hatással volt, nem is találtam egy ideig olyan könyvet amit ugyanolyan izgalommal tudnék olvasni :D. Aztán azóta rengeteg ilyen könyv volt, konkrétan minden könyvben volt olyan rész, ahol nem bírtam leállni, csak olvastam hajnalig. Pár ilyen könyv : Jennifer Niven - Veled minden hely ragyogó

Tahare Mafi - Ne érints trilogia

Rick Yancey - Az 5. hullám (trilogia)

Marie Lu - Legenda

Cassandra Clare - A végzet ereklyéi sorozat

Susan Ee - Angelfall trilogia

Meg ugye Leiner Laura - Bexi sorozat

A Luxen után hagyj egy kis szünetet, mert ha még a Daemonos érzéseid benned vannak, semmi sem fogja tudni überelni :DD

2017. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!