Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetértesz azzal, hogy 12...

Egyetértesz azzal, hogy 12 ezer eurós kártérítést kap egy rendőrgyilkos bűnöző?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 1. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem,nem értek egyet vele!
2010. jún. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Meggyilkolt egy rendőrt! Örüljön inkább, hogy nem lőtték ott helyben agyon. A börtön nem wellness szálloda. Vállalta a kockázatot, amikor elindult betörni. Remélem megmutatják az illetékesek a középső ujjukat a strasbourgiaknak.
2010. jún. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos nem tehetnek mást mint fizetnek.Viszont a rendőr családjának gyorsan kártérítési igényt kellene benyújtania hogy ne lásson belőle egy fillért se.
2010. jún. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Egyetértek azzal, hogy bármiről is legyen szó, nem jogosít fel, hogy állat módjára videlkedjenek, főleg nem egy mozgássérülttel szemben. De persze a meggyilkolt rendőr családja is jogosult volna a pénzre.
2010. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem meg megérdemelte. Ő kezdett el lövöldözni, benne volt az is a pakliban. Amúgy nem tudom miért csodálkoznak azon az emberek, hogy így bántak vele. Gondolj bele, hogy a te kollégádat lövik le! Szerintem ezek után te se nagyon tördőnél vele, hogyan kell bánni vele.
2010. jún. 1. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ugye megvan ki mozgatja a lóvét?
2010. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Kib.szottul nem értek egyet!!! Ez ugyanaz, mint mikor azt a mocsok szemetet, aki megerőszakolta és felgyújtotta a kislányt, az őrök megcibálták, mert még a börtönben sem tudott viselkedni. Mégis milyen világ ez?! A rendőrt lelövik, a bűnözőket meg ajnározzuk?! Addig nem nevezem Mo.-ot kulturált országnak, míg ezek a mocskos szutykok jobban élnek, mint a kórházban a rászoruló beteg emberek.
2010. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyen r.hadékot kizárólag mások sz@rával etetném...


Egyébként támogatom az ötletet, hogy a meggyilkolt rendőr családjának ugyanezen a helyen kártérítési igényt kellene benyújtania.

2010. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!